Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

3D та VR окуляри

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Просунуті сучасні телевізори, оснащені функцією відтворення об'ємних зображень, користуються популярністю. Їх цінник трохи вище, ніж у звичайних, але охочих викласти більше грошей за можливість насолоджуватися фільмами з тривимірною картинкою, не виходячи з дому, достатньо. Купуючи 3D телевізор, виникає необхідність вибрати відповідні окуляри 3D. Якщо не заглибитися в це питання, з'являється серйозний ризик купити 3D окуляри, які просто не вдасться приєднати до певної моделі ТВ, а це викинуті гроші на вітер.

Найбільш використовуваними 3D технологіями в нових ТВ є активна і пасивна, і їх коректне функціонування залежить від спеціальних окулярів. Активна 3D технологія використовує рідкокристалічні (затворні) окуляри, а для пасивної технології потрібні поляризаційні окуляри. Затворні 3D окуляри можна дізнатися за наявністю роз'єму (microUSB / miniUSB) для підзарядки або відсіку для елементів живлення, світловим індикаторами стану включення і рівня заряду, а також інфрачервоному датчику для прийому сигналу з телевізора. У рідкокристалічних 3D окулярах лінзи затемняются черзі з високою частотою. Затворні окуляри функціонують тільки з телевізорами певних моделей, за принципом пульта дистанційного керування.

Поляризаційні (пасивні) 3D окуляри вибрати значно легше, для їх роботи не потрібно джерел живлення і в них немає індикаторів. Зображення з телевізора поділяється завдяки особливостям лінз окулярів - поляризаційного покриття.

Але на сьогоднішній день вже і 3D картинка - не межа мрій. Сьогодні є нова альтернатива - віртуальна і доповнена реальність. Віртуальні окуляри показують лівому і правому оці однакові сцени, але з різного ракурсу, завдяки чому досягається відчуття глибини зображення 3D. VR окуляри в залежності від джерела відтворюваних зображень можна поділити на кілька категорій: віртуальні окуляри для ПК, окуляри VR для смартфонів, для ігрових приставок і автономні віртуальні окуляри. Окуляри віртуальної реальності мають кілька конструктивних елементів: корпус, лінзи, екрани для виведення зображення, гіроскопічні датчики для відстеження рухів голови користувача, що дуже зручно для перегляду панорамного відео або, наприклад, погляду на всі боки в 3D грі. Показуючи кожному оці однакову картинку з різних ракурсів, вони створюють відчуття глибини тривимірного зображення.

Вибираємо 3D та VR окуляри в каталозі компанії Showtime

Такі аксесуари останнім часом стали надзвичайно популярними. І це не просто данина моді, а абсолютно зважений вибір на користь передових інновацій, зручності та практичності. Широко представлені 3D та VR окуляри в каталозі інтернет-магазину Showtime. Це високоякісні, стильні, надійні пристрої, які слугуватимуть вам довго, якісно виконуючи свої функціональні завдання.

Що собою являють сучасні 3D та VR окуляри?

Дані аксесуари мають конкретну функцію. Вони створюють об'ємну реальність з ефектом реального занурення. Тому складається враження, що глядач присутній у подіях фільму чи відеогри. 3D та VR окуляри купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині.

3D та VR окуляри

3D окуляри

Вони призначені для перегляду відео зі стереоефектом. Він створюється в результаті того, що лінзи окулярів сприймають зображення наче з різних позицій. Завдяки такому бінокулярному ефекту можна дивитися на предмет і бачити його з різних боків. Об'ємне зображення формується з двох плоских. А оскільки між очима є певна відстань, то уява заповнює її зображенням, якого ніби не вистачає між двома окремими картинками. 3D окуляри купити можна:

  • пасивні;
  • активні;
  • дзеркальні;
  • анагліфні;
  • поляризаційні.

VR окуляри

Це більш сучасніші аксесуари. В їх конструкцію входить корпус, екран та лінзи. Зображення фокусується, обробляється акселометром та гіроскопом. Існують такі аксесуари для різних пристроїв:

  • Для смартфону. В них є вбудований екран. Призначені ці окуляри для перегляду стереофілів і включення спеціальних комп'ютерних ігор. Даний варіант відрізняється високою мобільністю, адже він функціонує без поєднання зі стаціонарними пристроями. Зображення надзвичайно якісне. Окуляри можна використовувати паралельно з комп'ютерними іграми через програми Tridef 3D Games на смартфоні.
  • Для комп'ютера. Якщо замовити VR окуляри на сайті нашого магазину, то це дозволить максимально занурюватися в зміст зображення на моніторі. Подібні окуляри більш досконалі, ніж попередня модель. Кількість доступних для перегляду за допомогою даного аксесуара комп'ютерних ігор набагато більша. До того ж такі окуляри підходять для звичайних, а не спеціальних ігрових програм, подорожей, навчання.

VR окуляри

  • Для PlayStation. Окуляри такого типу найбільше підходять для різноманітних комп'ютерних ігор. Хоча на сьогодні вони ще не набули дуже великої популярності. Адже їх застосування неможливе без наявності спеціальної приставки. Також вони використовуються з комп'ютером за умови, що на нього встановлений спеціальний софт. Проте якщо вже ви використовуєте такі VR окуляри, то якість зображення вас просто вразить.
  • Автономні. Такі аксесуари називають відео окулярами. Вони оснащені встановленим на них комп'ютером, який працює від доволі ємкого акумулятора. Тому основною перевагою даних приладів можна назвати їх мобільність. До того ж дані окуляри є абсолютно автономними, адже не потребують зв'язку з будь-якою зовнішньою технікою. Хоча за бажанням їх можна підключати до вашої приставки чи персонального комп'ютера.

Якщо ви вирішили замовити онлайн 3D чи VR окуляри, в каталозі інтернет-магазину Showtime вам буде зробити це найлегше. До того ж ви зможете розраховувати на допомогу наших професійних консультантів. Вони роз'яснять вам різницю між різними варіантами даних аксесуарів. У процесі вибору вони зорієнтують вас на пристрої, які найбільше відповідають вашим запитам та особливостям наступної експлуатації. У будь-якому випадку ви обов'язково залишитесь задоволені якістю придбаних аксесуарів даного типу і наших послуг.

Вгору