Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Програмовані роботи

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Програмовані роботи — захопливе вивчення робототехніки

Автоматизовані пристрої оточують нас повсякчас — удома, в транспорті, на роботі. Вже не викликають здивування чи шоку новини про нові випробування собак-роботів чи людиноподібних роботів. Саме тому стрімко зростає попит на роботехніку, котру можна вивчати ще з початкових класів школи. Якщо вам би хотілось зацікавити дитиною вивченням автоматизованих пристроїв, ви самі прагнете дізнатися щось нове про сферу робототехніки, для вас корисним буде програмований робот, купити в Україні його пропонує магазин ShowTime.

Програмовані роботи

Які перспективи перед людством відкриває роботехніка?

Як це не дивно, проте робототехніка ще перебуває на початковій стадії розвитку. Щоби перевести її на якісно новий рівень, потрібно щоби роботи отримали відмінні навички розпізнавання мови та жестів людини, синтезу, аналізу довкілля, соціального спілкування.

Дати поштовх розвитку робототехніки зможуть нові матеріали, адаптивне програмне забезпечення, розробка нових джерел енергії.

Об'єднана цифрова мережа та штучний інтелект, зданий до самонавчання, допоможе роботам краще комунікувати між собою та з людьми. З часом роботи отримають здатність усвідомлено говорити, розпізнавати емоції людей.

Чому важливо віддати дитину в гурток робототехніки чи допомогти вивчати цю сферу самостійно:

  • діти вчаться створювати робота з дрібних деталей, для чого потрібно логічно мислення, вміння аналізувати кожну деталь, оцінювати її роль у подальшому процесі;
  • учні експериментують з технікою, що покращує розвиток творчого потенціалу;
  • заняття робототехнікою значно покращують розвиток інтелекту, уваги, пам'яті та фантазії;
  • під час створення нового проєкту дитина розвиває логічне, критичне та інженерне мислення;
  • на заняттях робототехніки учні на практиці застосовують знання точних наук, наприклад, при розрахунку радіуса повороту робота;
  • роботехніка розвиває дисциплінованість, адже діти вчаться не залишати проєкт на початковій стадії, а доводити до кінця;
  • найголовніше — дитина ще в школі може обрати потрібний напрямок для подальшого здобуття освіти.

Базові набори та конструктори для вивчення робототехніки

Компанія Makeblock пропонує базові набори для вивчення робототехніки дітьми, починаючи з 12 років. Один із популярних наборів, Makeblock Ultimate v2.0 Robot Kit, котрий складається зі стандартних алюмінієвих деталей. З цього набору дитина зможе скласти до 10 роботизованих іграшок.

Зокрема з набору можна скласти таких роботів:

  • руку, котра може долати перешкоди;
  • балансир на колесах, котрий може пересуватися за рахунок балансування;
  • бармена з шасі, котрий може пересуватися і регулювати кут нахилу.

Конструктор буде корисний дітям, котрі хочуть отримати базові знання з мов програмування Arduino чи Python.

Роботи, які програмуються

Дуже популярний конструкторі з серії STEM, зокрема fisсhertechnik STEM «Інтернет речей». Цей ігровий набір розрахований на дітей від 10 років. Набір складається зі стаціонарної сенсорної станції з рухомою камерою, датчиком середовища та іншими датчиками, котрі дозволяють вимірювати температуру, вологість, тиск та якість повітря.

Моделі можна програмувати за допомогою спеціального програмного забезпечення та контролера. За допомогою комплекту можна вивчати предмети: реєстрація даних, прикладне використання датчиків та приводів.

Набір Inventor Electronic Kit містить 12 датчиків та пристроїв виконання, котрі допоможуть вивчити основи програмування та роботи з апаратним середовищем.

У магазині ShowTime ви зможете обрати набори для вивчення програмування та робототехніки, а також додаткові аксесуари.

Вгору