Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розумні дверні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розумні замки — інтелектуальний захист вашого будинку

Сьогодні в будь-якому будинку безліч різних інтелектуальних систем. І кількість такої електроніки тільки зростає. Вона забезпечує комфортність і безпеку житла. Що стосується захисту, то найнадійніший його варіант - це розумні замки. В Україні їх встановлюють дедалі частіше. Причому використовують для приватних будинків, квартир, офісів і багатьох інших об'єктів.

Розумні дверні замки

Що собою являють і як функціонують розумні замки?

Така конструкція — це цифровий пристрій, який вирізняється високим рівнем надійності, оптимальною компактністю, естетичним дизайном і широким функціоналом. Розумний замок зі звичайним можна порівняти, як літак із велосипедом. Але головне не статусність, а максимальні обмеження несанкціонованого доступу до приміщення. Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині розумні замки замовити найрізноманітніших видів від найкращих сучасних виробників.

Принцип функціонування

Розумні замки належать до категорії електронних пристроїв. Їх можна відкривати кількома способами. Це може бути управління зі смартфона тієї людини, яка має доступ до програми замку. Можна застосовувати цифровий пароль, а також сканкопію відбитка пальця.

Зручно й те, що в разі потреби замок можна як закривати, так і відкривати віддалено, використовуючи для цього смартфон власника житла. Тому, наприклад, ситуація, коли дитина забула ключі та стоїть під квартирою до приходу батьків, може вирішитися в один клік.

Якщо ви вирішите купити розумний замок, то не завадить розуміння його конструкції та принципу дії. Так, у його системі застосовується механічна засувка. Її пересування під час закривання і відкривання відбувається за рахунок використання таких методів:

  • Набір унікального цифрового коду. Такий пароль може вводитися через сенсорну панель, клавіатуру або смартфон власника квартири.
  • Прикладання безконтактної пластикової карти або магнітного брелока. У цьому разі застосовуються технології NFC або RFID.
  • Прикладання смартфона до замка. На вашому девайсі має бути встановлена спеціальна програма. Вона генерує унікальний пароль.
  • Ідентифікація через сканування сітківки ока або відбитки пальців. На такому замку має бути встановлена функція біометричного захисту.

Рівень безпеки замка

Знаходяться скептики, які стверджують, що будь-яка сучасна технологія може бути зламана. За їхнім поняттям відкрити що простий, що розумний замок з каталогу нашого магазину однаково просто. Але вони глибоко помиляються. Для звичайного зломщика немає проблем відкрити стандартний замок. Але з розумним у нього навряд чи щось вийде. Адже, щоб відкрити його, потрібно впоратися з ригелем і запірним механізмом. У такому замку немає класичного ключа, але зате є двигун та інші унікальні елементи начинки. Все що вам потрібно, це правильно ввести код, піднести палець до системи сканування або ж натиснути на відповідну кнопку у вашому застосунку.

Розумні замки

Потенційні можливості

Smart lock, як ще називають розумний замок, насамперед вирішує завдання звичайного замка. Але, крім того, він має ще й інші функціональні можливості. Різні моделі мають свій набір інструментів. Але в основному розумні замки:

  • можуть управлятися безконтактно;
  • виконують команди дистанційно;
  • підтримують модуль 4.0 і більше;
  • враховують кількість проходів;
  • працюють із відео та звуко домофонами.

Пропонуємо на нашому сайті розумні замки замовити з доставкою по Україні. Ціни на них цілком помірні. А їхні характеристики гарантуються найкращими сучасними виробниками.

Вгору