Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Проекційне обладнання - це система пристроїв для створення картинки на великому екрані. Таке обладнання використовується для транслювання зображень з різних носіїв, включаючи СD і DVD диски, а також інформації з різноманітних джерел - комп'ютера, ноутбука, медіаплеєра, DVD-плеєра та інших, на великий екран. Основою такої системи є проектор. Якщо раніше поектори використовувалися переважно в проведенні корпоративних презентацій і конференцій в офісах, а також в навчальних закладах, то останнім часом все більше людей вважають за краще купити проектор для домашнього використання. У магазинах електроніки представлені десятки моделей проекторів, і вибрати проектор, з огляду на це різноманітність, не так-то й просто. Перш за все варто ознайомитися з основними параметрами проекторів і розібратися з критеріями вибору. До найбільш важливих характеристик сучасних проекторів, на які потрібно звернути увагу при виборі пристрою, відносяться: дозвіл матриці, формат, умови використання (при світлі в офісі буде використовуватися проектор або будинку в темряві), світловий потік і яскравість зображення, якість і контрастність кольору, ресурс лампи проектора, підтримка 3D формату, способи установки, типи і кількість інтерфейсів і роз'ємів, вага і габарити.

Важливим компонентом проекційного обладнання є екран для проектора, на нього і транслюється відеосигнал. При виборі слід звернути увагу на діагональ, формат і розміри екрану, мобільність конструкції, напрям проектування, тип покриття.

Проєкційне обладнання найвищого класу

Для передачі візуальної інформації різного виду сьогодні використовують мультимедійні проєктори. Для їх повноцінної експлуатації потрібне численне проєкційне обладнання. Придбати в Україні його можна через наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо продукцію провідних світових виробників на найпривабливіших умовах.

Проекційне обладнання

Найкраще проєкційне обладнання — у каталозі компанії Showtime

Використовуючи сучасні проєктори, можна транслювати на екран зображення різного формату. Це може бути збережено на компакт-дисках, DVD, а також безпосередньо на жорсткому диску комп'ютера. Щоб забезпечити якісне зображення, бажано використати відповідне проєкційне обладнання. Купити у Києві та інших населених пунктах України його найвигідніше в нашому магазині. Адже це буде гарантовано якісне, високофункціональне, надійне обладнання, яке прослужить вам багато років, забезпечуючи високий рівень якості експлуатації.

Екрани

Насправді транслювати зображення із проєктора можна на будь-яку поверхню. Але це може негативно позначитися на якості одержуваного зображення. Тому рекомендується використовувати як основу для показу відеоряду, що передається професійні екрани для проєкторів. Вони відрізняються специфікою поверхні, якістю матеріалу, розмірами, співвідношенням сторін, кольором, рівнем мобільності, способом кріплення та іншими характеристиками.

Аксесуари

Щоб було комфортніше використовувати проєкційне обладнання, купити до нього доречно безліч спеціальних аксесуарів. Це може бути сумка для переносного проєктора, Wi-Fi модуль, блок керування екраном, стійка підлоги, сигнальний процесор для зшивки зображень, комплект для бездротової передачі інформації, адаптер бездротового відтворення, 3D окуляри, документ-карта. Що ж до останнього елемента, він необхідний у разі показу дрібних предметів для великої аудиторії. Через документ карту можна транслювати зображення будь-яких предметів, які розташовані перед лектором. Наприклад, це можуть бути фотографії чи ілюстрації книги. Із застосуванням такого обладнання зручно робити та показувати для аудиторії різні досліди.

Кріплення

У нашому інтернет-магазині проєкційне обладнання такого типу можна вибрати конкретно для проєктора, а також для екрана. Застосування якісного кріплення дасть можливість надійно зафіксувати проєктор, що позитивно позначиться на параметрах зображення. Регулювати положення приладу можна за допомогою спеціальних пристроїв, передбачених виробниками. Якщо нехтувати такою функцією, то зображення на екрані вийде спотвореним. Стійки для екрана та проєктора особливо актуальні при використанні портативних проєкторів та переносних екранів.

Обладнання для проєктора

Мультимедіа дошка

Таке обладнання використовується як інтерактивний екран. На поверхні можна писати маркерами, кріпити магніти. Але головне, що така дошка функціонує як повноцінний автономний комп'ютер із величезним сенсорним екраном. Також вона може працювати від підключеного до неї ноутбука. У такому разі він послужить сполучною ланкою між проєктором та сенсорною панеллю.

У нашому інтернет-магазині проєкційне обладнання замовити можна різних видів і параметрів. У процесі їх вибору можна виходити з особливостей використання приладів, характеристик конкретного товару, а також з рекомендацій фахівців, наприклад, наших консультантів.

Вгору