Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Роботи для допомоги в побуті та навчання

Сучасна наука має не тільки теоретичний, а й прикладний характер. Завдяки цьому все більш поширеними стають навчальні та побутові роботи. Купити в Україні їх можна в багатьох спеціалізованих торгових точках. У тому числі гідно вони представлені на нашому сайті.

Роботи

Які можна купити побутові та навчальні роботи з каталогів сучасних виробників?

Ще зовсім недавно роботи всім нам здавалися чимось фантастичним, що існують тільки в кіно і науковому світі. Однак виробники не втрачають часу, розробляючи і випускаючи все більш цікаві моделі таких пристроїв для застосування на побутовому рівні, для навчання та ігор дітей. Сучасні роботи не нагадують тих неповоротких прототипів, яких ми знаємо за старими фільмами. Це елегантні цифрові конструкції, які виконують величезну кількість завдань швидко і чітко. Звичайно, побутові роботи, замовити з доставкою які можна і в нашому магазині, виконують монотонну роботу за людину. Завдяки цьому вона може зосередитися на більш важливих завданнях. Але в будь-якому разі робот не здатний замінити людину повністю.

Основні види побутових роботів

Роботи розрізняють за розміром і функціоналом, за сферою застосування і мобільністю. За розмірами вони можуть бути крихітними і величезними. Також роботи розрізняють стаціонарні та пересувні. Вони існують будівельного, виробничого, транспортного типу. Широко популярні ігрові, дослідницькі та навчальні роботи. Купити в Києві, також як і в багатьох інших населених пунктах України, можна побутові моделі. Саме такі роботи застосовуються для повсякденних завдань. Вони можуть виконувати функції компаньйонів, помічників, консультантів, ігрових пристроїв, приладів для роботи в саду. У нас на сайті можна вибрати такі роботи у вигляді:

  • Акумуляторного пилососа. Це бездротовий пристрій, який діє за рахунок ємного акумулятора. Він придатний для прибирання будь-яких поверхонь, включно з не тільки підлогою, але також стінами, меблями та обладнанням. Такий пилосос оснащений унікальною системою інноваційного фільтрування. Завдяки цьому вловлюються навіть найкрихітніші мікрочастинки. Наявність індикаторів зарядженості батареї, заповнення пилозбірника і фільтра істотно спрощує контроль за приладом.
  • Робота-пилососа для сухого та вологого прибирання. Він має безліч режимів функціонування. Причому налаштування можна використовувати для різних видів покриттів. Такий побутовий робот, замовити який можна в нашому магазині, не потребує вашого втручання під час прибирання. Адже він самостійно пересувається і здійснює видалення забруднень. У разі необхідності ви можете змінювати налаштування віддалено за допомогою пульта, а також кнопками на корпусі.

Роботи побутові

  • Мийний робот-пилосос. Такий прилад оснащений спеціальними щітками бічного типу, turbo, для миття підлоги. Він виконує прибирання по паркету, по ламінату, по килимах різного виду, а також по кахлю і склу. Користувач може зробити налаштування за графіком прибирання і позначити схему пересування в процесі виконання цієї функції по всьому будинку. Для цього пристрою не буде перешкодою навіть поріг або предмети меблів. Адже ви зможете позначити їх у карті приміщення. Тому робот під час прибирання буде враховувати їх наявність і легко долати.

Рекомендуємо вам у нашому каталозі роботи-пилососи замовити з доставкою по Україні на будь-яку зручну для вас адресу. Ціни на такі пристрої цілком доступні. А ось їхні функціональні можливості стануть для вас чудовою підтримкою під час виконання робіт з прибирання будинку. Також у нас широко затребувані різні ігрові та програмовані моделі роботів.

Вгору