Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик
Укр

Екрани для проектора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Яскраве свічення лампи проектора дає можливість створювати комфортне для сприйняття зображення досить хорошої якості на будь-який, переважно світлій поверхні - це може бути як простирадло, біла стіна, так стіна пофарбована в світлі тони або навіть обклеєна світлими шпалерами без яскраво вираженого малюнка.
Але погодьтеся, купити проектор, виклавши не одну тисячу гривень, і дивитися фільми на простирадлі - це як мінімум не логічно.
Перш ніж купити екран, потрібно усвідомлювати, що вони можуть бути не тільки великими і маленькими, дорогими і дешевими, а ще відрізняться за типом конструкції, формату та розміру.
Якщо Ви плануєте використовувати проектор і екран до нього тільки в одному приміщенні, то слід зупинити свій вибір на стаціонарному варіанті, який кріпиться до стіни або на стелю, оскільки він вважається більш міцним і надійним. Одна група стаціонарних екранів ніколи не знімається зі стіни і залишається в стані постійного натягу, т.зв. натяжні екрани, такий варіант підійде тоді, коли Ви можете виділити задоволеною великий шматок стіни під нього, такий екран менш схильний до деформації. Інша група екранів зручна тим, що може згортатися в рулон і розгортаються коли в цьому є необхідність. Залежно від способу згортання такі рулонні екрани можуть бути ручними і моторизованими, тобто згортатися вручну або за допомогою електродвигуна відповідно. Також існує особлива категорія рулонних екранів з системою натягу полотна, яка забезпечує ідеальну гладкість поверхні полотна.
Якщо екран буде використовуватися в різних місцях, то краще доглянути переносний (мобільний) варіант, які переважно встановлюються на триногу і переносяться в спеціальному футлярі в згорнутому вигляді.
Формат визначається здатністю проектора. Що стосується формату, то найбільш популярні і поширені екрани мають співвідношення сторін 1: 1, 4: 3 і 16: 9. Якщо Ви вирішили купити екран для перегляду фільмів в full HD і HD якості, то є сенс брати формат 16: 9. Формат 4: 3 вважається більш універсальним і його зручніше використовувати для проведення презентацій і доповідей в школах і офісах, оскільки подовжена по вертикалі відмінно підходить для перегляду документів і веб-сторінок. Крім того існують моделі екранів, які можуть змінювати формат зображення завдяки наявності спеціальних шторок, однак і коштують такі проекційні екрани дорожче.
При виборі розміру екрану важливо оцінити приміщення і розташування глядачів, а не тільки проектора. Вважається, що оптимальна ширина екрану повинна бути не більше половини відстані між глядачем і екраном.

Вгору