Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Екрани для проєктора зі співвідношенням сторін 16:10

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Яким має бути співвідношення сторін екрана для проєктора?

Активний розвиток технологій дозволив зробити проєкційне обладнання якіснішим, але доступнішим. Тепер установити домашню мультимедіа систему чи систему для презентацій можна з меншими витратами та зусиллями. Проте найякісніший проєктор не здатен повною мірою проявити свої якості, якщо підібраний неправильний екран. При виборі екрана потрібно зважати на розміри, співвідношення сторін, колір та матеріал полотна. Найчастіше обирають екран для проєктора 16:10, купити в Україні такі аксесуари пропонує магазин ShowTime.

Екрани для проєктора зі співвідношенням сторін 16:10

В яких випадках краще обрати співвідношення 16:10?

Екрани для проєктора зі співвідношенням сторін 16:10 чудово підходять для презентацій, перегляду даних з комп'ютера у конференц-залах. Саме на такому екрані гарно переглядати тексти та графіку. Щоби зображення було оптимальним, потрібно щоби співвідношення проєктора та екрану збігалися.

Такий формат відповідає роздільній здатності 1920×1200 та 1280×800. Окрім якісних презентацій, таке співвідношення дає можливість переглядати контент 1080p з малопомітними неактивними полями.

Інші важливі критерії вибору екрана

До інших факторів, котрі впливають на якість зображення, належать:

  • розмір екрана;
  • колір полотна;
  • пряма чи зворотна проєкція.

Розміри екрана — цей фактор залежить від відстані між проєктором та полотном.

В переважній більшості підходять розміри від 80 до 120 дюймів. При обмеженому просторі в кімнаті, потребі розміщувати проєктор близько до екрана, краще обирати ультракороткофокусний проєктор.

Колір екрана — може бути білим чи сірим. Білі екрани гарантують високий рівень яскравості зображення, адже відбивають багато світла. Такий тип екрана можна обрати для проєктора з низьким та середнім рівнем яскравості.

Сірі екрани значно покращують контрастність, тому чорні відтінки стають глибшими, контрастнішими.

Стаціонарний чи портативний екран?

Екрани для постійного користування, без можливості транспортування, можуть фіксуватися на жорсткій рамі чи ховатися у спеціальний короб. Другий варіант популярніший, адже така конструкція практично непомітна в інтер'єрі. Якщо правильно підібрати місце для встановлення короба в який ховається екран, він буде чудово вписуватися в дизайн приміщення.

Пересувні екрани можна сховати, їх легко транспортувати, тому цей варіант ідеально підходить для виїзних презентацій.

Мають попит моторизовані екрани, оснащені двигуном – вони підіймаються та опускаються за допомогою настінного вимикача чи пульта дистанційного керування. Моторизовані екрани можуть мати прихований (стельовий) чи зовнішній монтаж — це дозволяє встановлювати екран в різних місцях.

Екрани для проєктора 16:10

Пряма чи зворотна проєкція?

Екран може мати пряму чи зворотну проєкцію. Вироби прямої проєкції працюють за принципом дифузного відбиття світла, котре проектується на них. Екрани з підтримкою зворотної проєкції працюють за принципом відбиття світла від них.

При застосуванні екрана зворотної проєкції проєктор та глядач розташовуються по різні боки полотна. В такому випадку використовуються просвітні екрани – вони підсилюють світло, котре проходить через них, окрім цього, поглинають фонове світло, котре падає на лицьовий бік. Головна перевага зворотної проєкції полягає в тому, що зображення менш чутливе до освітлення в приміщенні, зовнішньої засвіченості екрана. При однакуових показниках світлового потоку якість зображення буде вищою на екранах зворотної проєкції.

Підібрати екран для проєктора зі співвідношенням сторін 16:10, для різних типів проєктора, вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору