Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Силове електро обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для бездоганної роботи Вашої мережі компанія Showtime радить Вам використовувати тільки якісне електрообладнання. Якщо Ви користуєтеся дорогими системами, то ідеально, якщо і електричний сигнал буде подано належним чином. Особливо це стосується електростатичного обладнання. Ви не повірите, але якість електричної мережі прямим чином впливає на всю систему для сумісної роботи з мережі. Звук може бути спотвореним, може шипіти, перериватися, а при короткому замиканні або «перекачуванні» просто напросто згоріти. Про ці випадки найчастіше відомо в сервісних центрах і «щасливчикам», які зіткнулися з подібним. Якісні силові розетки, подовжувачі, мережеві фільтри, силові роз'єми і вилки покликані захистити покупця від подібних «підстав». За кордоном у покупця ставлення скептичне до дешевих китайських силовим кабелям, тому що на державному рівні проходить пропаганда, спрямована на стимуляцію покупця і його спонукання до покупки якісного обладнання. Можливо, тому-то Німеччина є світовим лідером у виробництві німецьких силових кабелів і розеток. Але ви скажете інше-то справа колишній Радянський Союз, в якому немає грошей у покупця, та й взагалі, навіщо переплачувати ?! Цей стереотип прикріплений до покупця ще з тих часів, так. Але він змінюється, і якщо, ви читаєте цей текст - знайте, сотні людей витрачають гроші на якісні Hi-Fi силові кабелі, розетки і інше силове електрообладнання. Думка покупця, який володіє подібними речами складається цілком прямо спрямованим на спокій і безпеку решти техніки. Не важливо яка ціна решти устаткування, головне що з нею все буде в порядку і ви будете застраховані від нещасного випадку.

Інтернет магазин Шоутайм Україна пропонує широкий спектр електро обладнання для якісної електричної мережі, щоб уникнути перерахованих вище проблем. Ми пропонуємо: силовий кабель (в бухтах і готовий), силові роз'єми, якісні електро розетки, якісні подовжувачі і мережеві фільтри. Всі комплектуючі виготовлені з найбільш високо благородних металів і рідкісних матеріалів, які виготовлені спеціально для цих цілей і використовуються тільки в хірургії та космонавтиці.

Наша компанія є сертифікованим продавцем даної техніки і завжди стоїть на захисті прав покупця і його зацікавленості в чесних відносинах «продавець-покупець». У кожну серйозну силову продукцію, не має значення розетка це або силовий кабель, вкладається сертифікат виробника з оригінальним серійним номером, який можна перевірити на сайті виробника і переконатися в легальності та надійності покупки.

Вгору