Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Силове електро обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для бездоганної роботи Вашої мережі компанія Showtime радить Вам використовувати тільки якісне електрообладнання. Якщо Ви користуєтеся дорогими системами, то ідеально, якщо і електричний сигнал буде подано належним чином. Особливо це стосується електростатичного обладнання. Ви не повірите, але якість електричної мережі прямим чином впливає на всю систему для сумісної роботи з мережі. Звук може бути спотвореним, може шипіти, перериватися, а при короткому замиканні або «перекачуванні» просто напросто згоріти. Про ці випадки найчастіше відомо в сервісних центрах і «щасливчикам», які зіткнулися з подібним. Якісні силові розетки, подовжувачі, мережеві фільтри, силові роз'єми і вилки покликані захистити покупця від подібних «підстав». За кордоном у покупця ставлення скептичне до дешевих китайських силовим кабелям, тому що на державному рівні проходить пропаганда, спрямована на стимуляцію покупця і його спонукання до покупки якісного обладнання. Можливо, тому-то Німеччина є світовим лідером у виробництві німецьких силових кабелів і розеток. Але ви скажете інше-то справа колишній Радянський Союз, в якому немає грошей у покупця, та й взагалі, навіщо переплачувати ?! Цей стереотип прикріплений до покупця ще з тих часів, так. Але він змінюється, і якщо, ви читаєте цей текст - знайте, сотні людей витрачають гроші на якісні Hi-Fi силові кабелі, розетки і інше силове електрообладнання. Думка покупця, який володіє подібними речами складається цілком прямо спрямованим на спокій і безпеку решти техніки. Не важливо яка ціна решти устаткування, головне що з нею все буде в порядку і ви будете застраховані від нещасного випадку.

Інтернет магазин Шоутайм Україна пропонує широкий спектр електро обладнання для якісної електричної мережі, щоб уникнути перерахованих вище проблем. Ми пропонуємо: силовий кабель (в бухтах і готовий), силові роз'єми, якісні електро розетки, якісні подовжувачі і мережеві фільтри. Всі комплектуючі виготовлені з найбільш високо благородних металів і рідкісних матеріалів, які виготовлені спеціально для цих цілей і використовуються тільки в хірургії та космонавтиці.

Наша компанія є сертифікованим продавцем даної техніки і завжди стоїть на захисті прав покупця і його зацікавленості в чесних відносинах «продавець-покупець». У кожну серйозну силову продукцію, не має значення розетка це або силовий кабель, вкладається сертифікат виробника з оригінальним серійним номером, який можна перевірити на сайті виробника і переконатися в легальності та надійності покупки.

Найповніший вибір силового обладнання

В каталозі магазину ShowTime ви можете обрати товари в таких категоріях:

Силове електро обладнання

Обрати потрібний саме вам кабель чи роз'єми, не розгубитися у великій кількості специфікацій, вам допоможуть працівники магазину ShowTime. Всі товари відрізняються високим рівнем якості та надійності, гарантують безперебійну роботу електрообладнання.

Для чого потрібні мережеві кондиціонери?

Якщо з мережевими фільтрами всі добре знайомі, то кондиціонери — обладнання досить незвичне. Це компактні пристрої, головне призначення яких — надійний захист техніки від перепадів напруги. Якщо розглядати докладніше, такий пристрій — це запобіжник, котрий компенсує постійний струм. Різкі стрибки напруги — одна з найпоширеніших причин виходу з ладу дорогого обладнання.

Мережевий кондиціонер виконує ще й другорядну задачу — усунення спотворень, котрі особливо сильно впливають на якість відтворення відео та аудіо. Тож придбання мережевого кондиціонера особливо актуально для власників мультимедіа систем.

Одними з найпоширеніших вважаються мережеві кондиціонери від бренду Oehlbach. Зокрема модель Powersocket 907 має вісім розеток – чотири з них із фільтрами. Окрім того, передбачено дві групи розеток, котрі можуть вмикатися незалежно одна від одної.

Також тут передбачено два USB-гнізда, котрі можна вимкнути за допомогою вимикача. Слідкувати за станом мережевого кондиціонера зручно за допомогою індикаторів фази, котрі розташовані біля всіх гнізд. Внутрішня конструкція виконана з використанням високоякісного провідника з безкисневої міді, з поперечним перерізом 2,1 мм². Також використано позолочені мідні ланцюги живлення, що гарантують стабільну подачу напруги за будь-яких умов.

Подовжувачі та мережеві фільтри

Мережеві фільтри мають менше функцій, порівняно з кондиціонерами, проте гарно виконують задачі захисту обладнання від стрибків напруги. Також мережеві фільтри захищають прилади від короткого замикання та інших перешкод у мережі. Такі пристрої підходять для обладнання, раптове вимкнення якого не загрожує втратою інформації. Іншими словами, для коректного завершення роботи комп'ютера мережеві фільтри не підійдуть.

Існує декілька різновидів мережевих фільтрів:

  • професійні — мають найдовші кабелі, оснащуються трифазними розетками, підходять для професійного обладнання, наприклад. домашніх кінотеатрів;
  • офісні — відрізняються великою кількістю розеток та подовженим кабелем;
  • побутові — мають декілька розеток, кабель невеликої довжини, відрізняються компактними розмірами.

Силове електричне обладнання

Один із найвідоміших подовжувачів — Allocacoc PowerCube Extended, виготовлений у вигляді компактного куба. Цей пристрій поєднує стильний дизайн та практичність, адже в ньому передбачено 4 розетки типу F з заземленням, а також 2 порти USB. В комплекті передбачено пластикове кріплення, за допомогою якого подовжувач можна зафіксувати на будь-якій поверхні. За допомогою цього стильного подовжувача ви наведете порядок на робочому місці, позбавитеся від скупчення кабелів.

Для організації робочого місця в офісі чи вдома можна використовувати мережеві фільтри від Silent Wire. Такі мережеві фільтри мають різну кількість розеток, залежно від модифікації, від 4 до 8. Розетки мають кольорове маркування, поміщені в міцний алюмінієвий корпус. Також передбачено силовий кабель з провідниками з безкисневої міді високого ступеня очищення. Міцна вилка, захищена від ударів, з позолоченими контактами також має кольорове маркування.

Силове обладнання купити в Україні, потрібне для дому чи офісу, ви зможете в магазині ShowTime.

Вгору