Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Екрани для проєктора зі співвідношенням сторін 16:9

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Переваги використання екрана для проєктора 16:9

Проєкційне обладнання дешевшає з кожним роком, відтак все більше можливостей побудувати потужну, повноцінну мультимедіа систему. Щоби проєктор повністю окупив свою вартість, створював якісну, деталізовану картинку, необхідно правильно підібрати для нього екран. Для цього потрібно враховувати розміри екрана, співвідношення сторін, матеріал полотна.

Екрани для проєктора зі співвідношенням сторін 16:9

В яких випадках найкраще обрати співвідношення сторін 16:9?

Проєкційні екрани з форматом 16:9 вважаються найпоширенішими. Адже саме таке співвідношення сторін ідеально підходить для мультимедіа: перегляду фільмів, ігор. Також на таких екранах можна проводити презентації в офісах, аудиторіях. Якщо ви саме задумуєтесь над тим, щоб створити домашній кінотеатр, доцільно екран для проєктора 16:9 купити в Україні. Ці вироби в широкому асортименті представлені в інтернет-магазині ShowTime.

Розміри проєкційного екрана

Окрім формату, важливо також вірно обирати розміри екрана — вони залежать від характеристик проєктора, а також відстані, на якій він буде розміщений. Діагональ екрана потрібно обирати за сумісністю з проєктором. Ви завжди зможете вивести картинку меншого розміру на великий екран, але навпаки зробити не вийде. Тому обирати полотно бажано з запасом.

Щоби всі глядачі могли розгледіти картинку на екрані, потрібно правильно його розміщувати. Для великих аудиторій, презентацій, відстань між проєктором та екраном має бути не менше 125 сантиметрів. Переглядати фільми можна на відстані 60-90 сантиметрів.

Колір та матеріал екрана

На якість картинки впливають також і ці фактори. Екрани випускаються з вініловим та текстильним полотном.

Текстиль має доступнішу ціну, він витривалий, зносостійкий, утворює пласку поверхню. Текстильні екрани підходять для більшості випадків, окрім кінотеатрів.

Вініл — це тонка полімерна плівка, котра гарантує чудову якість картинки, тому може використовуватися в домашніх та публічних кінотеатрах.

Який колір обрати? Найкращий варіант 0 це білий матовий екран, адже він рівномірно розсіює світло, створює картинку з кутом огляду 100-180. На такому екрані не утворюються відблиски від лампи проєктора та ламп освітлення.

Екран сірого кольору посилює контрастність, також відрізняється великими кутами огляду. На такому полотні чудово передаються глибокі темні кольори, при цьому світлі ділянки не спотворюються. Проте важливо пам'ятати, що сіра поверхня гірше відбиває світло, тому вимагає використання проєктора з потужним світловим потоком.

Види екранів за типом конструкції

Екран може бути стаціонарним та переносним. Останні встановлюються на стійці-тринозі, в згорнутому вигляді переносяться в кейсі чи футлярі.

Стаціонарний екран може фіксуватися на жорсткій рамі чи ховатися в короб, настінного чи стельового монтажу. Такий варіант більш потрібний, адже практично непомітний в інтер'єрі. За змотування полотна в короб відповідає двигун, котрим можна керувати за допомогою кнопки чи пульта керування.

Варто звернути увагу на моделі з механізмом повернення — вони самостійно підіймаються та повертаються в тубус, завдяки пружині.

Популярні різновиди моторизованих екранів

Одна з найвідоміших компаній з виробництва екранів для проєктора — Elite Screens. Зокрема має попит серія Saker, котра ідеально підходить для домашнього кінотеатру. Під'єднавши тригер, можна синхронізувати роботу екрана та проєктора.

Екрани для проєктора 16:9

Серед важливих особливостей екрана відзначимо:

  • покриття MaxWhite FG — матове біле скловолокно;
  • синхронний двигун працює безшумно;
  • готовність до контенту 3D і 4K, Ultra HD.

Обрати потрібний проєкційний екран формату 16:9 вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору