Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Екрани для проєктора зі співвідношенням сторін 21:9

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Особливості та відмінності екранів формату 21:9

При виборі проєкційного екрана важливо звертати увагу на технічні характеристики — матеріал та колір полотна, розміри, а також співвідношення сторін. Останні параметри потрібно обирати з урахуванням загальної площі приміщення, відстані, на якій буде встановлено проєктор. Екрани зі співвідношенням сторін 21:9 належать до кінематографічного класу, встановлюються в публічних кінозалах, домашніх кінотеатрах преміумкласу. Якщо ви плануєте відкрити кінотеатр, побудувати домашню мультимедіа систему кінотеатральної якості, тоді варто екран для проєктора 21:9 купити в Україні. Такі екрани в асортименті представлені в інтернет-магазині ShowTime.

Екрани для проєктора зі співвідношенням сторін 21:9

Специфіка екрана 21:9

Такі екрани вважаються надширокоформатними, адже вони перевершують в ширину модель 16:9 більш ніж над чверть. Така пропорція сторін забезпечує чудовий огляд в сторони, що дуже важливо при перегляді фільмів. Також такі екрани будуть справжнім відкриттям для геймерів. Тільки уявіть, скільки емоцій ви зможете пережити, якщо зіграєте в улюблені ігри на надширокоформатному екрані.

Більшість екранів формату 21:9 мають стаціонарний тип, тобто вони не передбачають транспортування чи згортання полотна. Подібні екрани кріпляться на жорстку раму, котра забезпечує надійне натягування полотна. Натяжні екрани дають ідеально рівну поверхню, що дуже важливо для створення якісного обладнання. Такі екрани можуть кріпитися до рами за допомогою кнопок чи люверсів.

Інші різновиди проєкційних екранів

При нестачі вільного простору у приміщенні можна розглянути варіант вбудованого екрана. Конструкція такого типу кріпиться на стелю чи стіни, фіксується в спеціальному тубусі.

Переносні моделі формату 21:9 не передбачені, адже переносити екрани таких габаритів досить складно.

Додаткове оснащення екрана:

  • Для підвищення функціональності деякі моделі екранів можуть оснащуватися екстрадропом – це чорна смуга у верхній частині. Ця смуга дозволяє змінювати висоту полотна для покращення комфорту перегляду. Якщо екран розташовано високо, екстрадроп дозволить опустити робоче поле на доступний рівень.
  • Чорна кайма, що проходить по периметру полотна і покращує чіткість краю зображення, рівень контрастності.
  • Чорна підкладка на зворотній стороні — підвищує жорсткість та не дозволяє проникати світлу крізь екран. Такі екрани ефективні в приміщенні з нерегульованим освітленням.
  • Обтяжувач — фіксується на нижньому краї полотна, використовується для кращого натягування. Такий вантаж не дозволяє розгойдуватися екрану від потоку повітря.

Екрани для проєктора 21:9

Популярні моделі екранів 21:9

Одним з найвідоміших вважаться екран Eyelet Surface, з поверхнею Vision Macro Acoustik. Всі екрани цієї торгової марки мають рельєфну поверхню, котра значно покращує чіткість зображення, підтримує відтворення контенту Ultra HDTV. Дозвільна здатність цього відео в 16 разів вище, якщо порівнювати з Full HD.

Проєкційне полотно фіксується на алюмінієвій конструкції з балок (у комплект не входить). Екран до конструкції кріпиться за допомогою еластичних кабелів.

По периметру полотна передбачені спеціальні вушка — вони запобігають викривленню поверхні та спотворенню зображення. Таке рішення розроблене спеціально для обслуговування, випадків, де найбільш актуальними є універсальність та практичність. Натяг полотна можна додатково регулювати — це легко зробити за допомогою вибору розміру кабелю.

Купити проєкційний екран 21:9 для створення повноцінного кінотеатру вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору