Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пасивні саундбари

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Особливості пасивного саундбара

Створити повноцінну мультимедіа систему можна і в невеликому приміщенні, завдяки використанню компактного саундбара. Це компактна моноколонка, оснащена багатьма динаміками. Саундбар може бути пасивним та активним — останній має вбудований підсилювач, відповідно, повністю готовий до роботи. Якщо ви хочете налаштовувати звучання під власні смаки, варто пасивний саундбар купити в Україні. Така акустика в асортименті представлена в магазині ShowTime.

Пасивні саундбари

Чому варто обрати пасивний саундбар?

Щоби пасивний саундбар міг повноцінно відтворювати звук, його необхідно під'єднати до зовнішнього підсилювача чи ресивера.

Популярність такої акустики пояснюється можливістю значно покращити якість звук. Це відбувається за рахунок трьох вмонтованих каналів. Покупка пасивного саундбара доцільна, якщо у вас уже є підсилювач, або ж ви розглядаєте можливість його придбання в майбутньому.

Принцип роботи саундбара

Попри компактні розміри, така колонка здатна створювати просторову звукову картину. Відбувається це завдяки особливостям конструкції. Всередині компактного корпусу сховано багато динаміків, котрі відповідають за лівий, правий та центральний канали.

Динаміки під'єднані до підсилювачів, котрі керуються цифровим процесором. Саме цей компонент керує акустичними променями, налаштовуючи їх у потрібному напрямку. Для створення повноцінного оточуючого звуку деякі бренди застосовують фірмові технології, наприклад DTS Virtual X, Dolby Digital.

Ви можете поставити саундбар в будь-якій точці кімнати, все одно зможете насолоджуватися якісним та об'ємним звучанням. Єдине що для цього потрібно – попередньо провести калібрування пристрою.

Популярні бренди пасивних звукових проєкторів

Одним із лідерів ринку акустичної апаратури, зокрема саундбарів, залишається компанія Paradigm. Звукові проєктори компанії можна використовувати як основу для домашнього кінотеатру з потоковою передачею музики через Bluetooth + Wi-Fi.

Важливі відмінності саундбарів Paradigm:

  • функція калібрування цифровим мікрофоном Anthem Room Correction;
  • тривимірний звук створюють 9 повнодіапазонних 2.5-дюймових динаміків, дифузор яких виготовлено з композиту;
  • зручність під'єднання забезпечують порти HDMI 2.0a с HDCP.

Ще один незаперечний лідер на ринку акустичної апаратури Yamaha — бренд створює компактні, потужні звукові проєктори. Топова модель YSP-5600 підтримує новітній формат Dolby Atmos, також передачу аудіо сигналу за допомогою Bluetooth та WI-FI.

Окрім цього в саундбарі передбачено входи HDMI, один вихід з підтримкою ARC, оптичні входи.

Декоративні ґрати на фронтальній панелі ховають 44 динаміки, точно налаштовані, поділені на масиви фронтального, лівого, правого, навколишнього каналів.

Саундбари з пасивним живленням

Звукові промені динаміків скеровуються на стіни та стелю, відбиваються, потрапляють точно в місце, де знаходиться слухач. Саундбар створює не віртуальний, а справжній тривимірний просторовий звук.

Два масиви динаміків розташовані з боків передньої панелі — так формується канал висоти. Для цього використано динаміки по 28 мм, змонтовані на акустичному екрані. Такі динаміки створюють автентичне звукове поле, начебто використовується стельова акустика. Але для отримання такого ефекту вам потрібно встановити лише один компактний саундбар. Ефект вертикального звуку зберігається навіть при зміні положення слухача.

Обрати потужний пасивний саундбар, котрий допоможе створити якісне звучання, вам допоможуть працівники магазину ShowTime.

Вгору