Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Саундбари (звукові проектори) з інтерфейсом Coaxial S/PDIF

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Саундбар з оптичним входом S/PDIF — зручність під'єднання

Обирати акустику потрібно з урахуванням не лише власних вимог до якості звучання, але й розмірів приміщення, наявності роз'ємів для під'єднання допоміжних пристроїв. Однією з найпопулярніших форматів сучасної акустики є саундбар — ергономічна моноколонка, котру можна встановити під телевізором чи в іншій точці приміщення. Хоча розміри саундбара не перевищують звичайний фронтальний канал, ця акустика здатна створити потужне, об'ємне звучання. Для якісної передачі аудіо сигналу саундбари оснащуються портами, зокрема S/PDIF.

Особливості інтерфейсу S/PDIF

S/PDIF — це формат інтерфейсу передачі аудіо, який підтримує передачу цифрових аудіо сигналів від одного пристрою до іншого без процедури перетворення в аналоговий сигнал, що дозволяє уникнути погіршення якості звуку.

Саундбари з інтерфейсом Coaxial S/PDIF

Також інтерфейс S/PDIF передає цифровиий потік об'ємного звуку згідно зі стандартом IEC 61937. Такий режим використовується для під'єднання виходу DVD-плеєра до входу AV-ресивера. Свою назву інтерфейс отримав на честь компаній Sony та Philips, котрі створили стандарт: Digital Interface Format.

Роз'єм S/PDIF реалізований за допомогою «тюльпана» RCA й електричного (коаксіального) кабелю, де спротив складає 75 Ом. Такий кабель буде ідеальним варіантом, якщо відстань між пристроями складає 2 метри й більше. Для невеликих дистанцій підходить і звичайне з'єднання RCA-RCA. Оптимальним вважається варіант під'єднання через оптоволоконний кабель (TOSLINK чи OpticalOut).

S/PDIF створювався для роботи зі стерео звуком, але зараз підтримує і багатоканальне звучання зжатого типу. Це стало можливим завдяки розширенню допустимої швидкості від 150 кілобайтів в секунду до 1,536 мегабіта в секунду.

Порт S/PDIF на телевізорі буде актуальним для виведення та передачі аудіо сигналу в необхідному форматі 5.1.

Також корисний роз'єм S/PDIF для під'єднання DVD-програвача до саундбара. Таке під'єднання дозволяє передавати цифровий об'ємний звук, котрий попередньо стискається. Такі саундбари, найчастіше підтримують формати DTS і Dolby Digital.

Особливості асортименту саундбарів S/PDIF

В магазині ShowTime можна саундбар з S/PDIF купити в Україні, обравши з великої кількості моделей. Однією з найпопулярніших моделей звукових проєкторів є Paradigm Soundscape. Це саундбар, виконаний в ергономічному, компактному корпусі, оснащений 4-дюймовими поліпропіленовими конусними вуферами з мінеральним наповнювачем. За високі частоти відповідають 1-дюймові анодовані повністю алюмінієві купольні твітери.

Для ширшого звукового поля корпус поділений на три секції (лівий, правий та центральний канали). Секрет якісного звучання моделі – підсилювач на основі DSP, котрий насичує низькочастотні динаміки, дозволяє обійтися без сабвуфера.

Окрім роз'єму S/PDIF передбачена підтримка Bluetooth с aptX. Також саундбар обробляє Dolby Digital, має окремі режими корекції звуку.

Саундбари з Coaxial S/PDIF

Саундбар HEOS HomeCinema оснащений двома підсилювачами, котрі забезпечують потужну роботу пари середньочастотних динаміків і твітерів. Серед інших відмінностей звукового проєктора:

  • покращена DSP-обробка, котра значно знижує рівень викривлень звуку;
  • потужні баси;
  • підтримка Dolby Digital, Dolby Digital Plus
  • входи та виходи HDMI;
  • віртуальна обробка створює звучання 5.1.

Ці та інші моделі звукових проєкторів з підтримкою S/PDIF представлені в магазині ShowTime. Всі звукові проєктори відрізняються високою якістю відтворення звучання.

Вгору