Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Саундбари (звукові проектори) з інтерфейсом Ethernet

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ethernet — зручна передача даних на саундбар

Сучасні акустичні системи оснащені великою кількістю різноманітних портів, серед яких HDMI, USB. Також деякі моделі саундбарів оснащені портом Ethernet, котрий дозволяє під'єднати акустику до локальної мережі. Ethernet вважається найпоширенішим стандартом локальних мереж, котрий повсюдно використовується для об'єднання комп'ютерів та периферії. Якщо ви хочете створити домашню мультимедіа систему, інтегровані в локальну мережу, найкращим рішенням буде саундбар з Ethernet купити в Україні. Звукові проєктори з підтримкою цього популярного стандарту локальної мережі представлені в магазині ShowTime.

Саундбари з інтерфейсом Ethernet

Особливості стандарту Ethernet

У вузькому сенсі Ethernet вважається мережевим стандартом, створеним в далекому 1975 році фірмою Xerox.У 1980 році компанії Xerox, DEC та Intel спільно розробили стандарт Ethernet II, створений на базі коаксіального кабелю.

Саундбари з Ethernet дозволяють контролювати незалежні аудіозони, значно спрощують керування мультимедіа системою. Для цього потрібно під'єднати саундбар до роутера чи перемикача Ethernet.

Переваги саундбара

Якщо ви ще не знайомі з цими пристроями, саме настав час, щоб відкрити для себе компактну, ергономічну та потужну акустику. Саундбар чи звуковий проєктор — це моноколонка, всередині якої приховано від декількох до десятків динаміків. До кожного з динаміків під'єднані підсилювачі, котрі керуються звуковим процесором. Поєднання такої акустичної схеми, застосування точних алгоритмів, створює потужне звукове поле.

Ви можете обрати для саундбара будь-яке місце в кімнаті, не обов'язково встановлювати його під телевізором чи над ним. Ви можете поставити саундбар над диваном чи ліжком, узагалі встановити його на тумбі. Єдина важлива пересторога — при першому вмиканні саундбар потрібно калібрувати. В ході цього процесу звуковий процес налаштовує динаміки згідно з розмірами приміщення.

Особливості фірмових технологій саундбарів з Ethernet

Щоби створити якісне звучання, інтегрувати акустику в локальну мережу, зовсім не обов'язково переплачувати. Ви можете обрати бюджетний саундбар Yamaha YAS-209, котрий підтримує не лише Ethernet, але й Wi-Fi, Bluetooth, технологію віртуального об'ємного звуку DTS Virtual:X. Таке поєднання дозволяє прослуховувати улюблені треки зі стрімінгових сервісів, передавати аудіо з гаджетів.

Технологія DTS Virtual:X створює тривимірний звук з повним ефектом присутності, тож ви зможете перенестися в епіцентр подій фільму чи на концерт улюбленого виконавця. Для передачі щільних потужних басів в комплекті передбачено бездротовий сабвуфер, котрий забезпечує різноманіття варіантів розміщення.

Sonos ArcSonos Arc — звукова панель преміумкласу, котра чудово доповнить телевізор чи домашній кінотеатр.

Основні відмінності саундбару:

  • об'ємне звучання забезпечує технологія Dolby Atmos;
  • зручність передачі даних можлива завдяки підтримці Apple AirPlay 2 — просто та легко транслюйте музику, радіо та улюблені подкасти;
  • компактні розміри та універсальний дизайн дозволяють встановлювати звуковий проєктор в будь-якому місці.

Не лише Ethernet, але й Wi-Fi — підтримка цього стандарту дозволяє легко під'єднувати акустику Sonos в різних кімнатах.

Саундбари з Ethernet

Компактний та ергономічний саундбар Denon DHT-S716 допоможе створити повноцінний домашній кінотеатр. Серед основних відмінностей пристрою слід назвати:

  • підтримка формату Dolby TrueHD;
  • стрімінг з онлайн-сервісів;
  • HDMI-входи з підтримкою 4K UHD;
  • шість якісних динаміків та цифровий підсилювач класу D.

Підібрати ці та інші моделі саундбарів з Ethernet вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору