Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Саундбари (звукові проектори) з інтерфейсом Optical S/PDIF

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компактні та потужні саундбари з оптичним роз'ємом S/PDIF

Обирати акустику важливо не лише за розмірами, загальною потужністю динаміків, але й кількістю портів. Від цього критерію буде залежати, скільки допоміжних пристроїв ви зможете під'єднати до системи домашнього кінотеатру, якість передачі звуку та відео. Одним з розповсюджених роз'ємів вважається S/PDIF, котрий передає звук між аудіо обладнанням. Магазин ShowTime пропонує саундбар з оптичним S/PDIF купити в Україні.

Саундбари з інтерфейсом Optical S/PDIF

В чому полягають відмінності саундбарів?

Перш ніж розглянути особливості порту S/PDIF, детальніше розберемо — в чому ж полягають особливості саундбарів. Це компактні та ергономічні моноколонки, деякі моделі можуть комплектуватися сабвуферами.

Головний секрет саундбару полягає в тому, що в монолітному компактному корпусі сховано багато динаміків. Залежно від бренду та моделі в саундбарі може встановлюватися від декількох до двох десятків динаміків.

Потужний звук, що оточує слухача, досягається коштом декількох особливостей:

  • динаміки спрямовані в різні сторони;
  • технології віртуального звучання;
  • алгоритми звукового процесора, котрі обробляють та підсилюють звучання.

Компактну колонку можна встановити під телевізором, також можна знайти місце на стіні чи встановити звуковий проєктор на тумбі біля ліжка. Такі широкі можливості встановлення дозволяють знайти найзручніше місце для розміщення акустики.

Незалежно від місця, де ви вирішите поставити саундбар, ви гарантовано отримаєте потужне та просторове звучання.

Переваги роз'єму S/PDIF

Роз'єм S/PDIF може бути оптичний та коаксіальним. Розповсюджена думка, що оптичний порт менше страждає від перешкод. Тому саме оптичне з'єднання краще використовувати, коли ви під'єднуєте багато електроніки.

Це роз'єм, котрий передає цифровий звук між аудіо обладнанням. В ньому застосовуються різноманітні специфікації, котрі належать до апаратної реалізації, а також протоколу низького рівня. Часто саме цей роз'єм застосовують, щоби передавати сигнал форматів CD і DAT.

Початково цей порт розроблявся для передачі звуків лише з CD-дисків, лише стереофонічного звуку. Поступово інтерфейс допрацювали, розширили кількість форматів, котрі він розширює, додали підтримку звуку 7.1 та 5.1.

Вихід S/PDIF на саундбарі обов'язково потрібен, щоби виводити та передавати аудіо сигнал в потрібному форматі.

Відомі моделі саундбарів з оптичним інтерфейсом S/PDIF

Оскільки це досить популярний інтерфейс, бренди створюють чимало саундбарів саме з ним.

Одна з відомих моделей, Paradigm Soundscape, оснащена 4-дюймовими конусними вуферами з поліпропіленовим динаміком та мінеральним наповнювачем. За відтворення високих частот відповідають алюмінієві баневі твітери. Динаміки поділені на три секції, що дозволяє створювати широке звукове поле та чистий звук.

Саундбари з Optical S/PDIF

Секрет цього саундбара — підсилювач на основі DSP, котрий насичує низькочастотні динаміки, тому під'єднувати сабвуфер не обов'язково. Для бездротової передачі даних передбачена підтримка Bluetooth з aptX. Також в моделі є підтримка Dolby Digital, окремі режими корекції звуку.

Paradigm Soundtrack 2 System відрізняється елегантним, ергономічним корпусом, котрий чудово доповнить ультратонкий телевізор. Система складається з саундбару, в котрому розміщено шість динаміків, та компактного, бездротового сабвуфера.

Пасивні радіатори розширюють звучання низьких частот. Оскільки динаміки розділені на ліву та праву групу, це покращує чистоту звуку.

Ці та інші якісні саундбари з інтерфейсом S/PDIF ви зможете обрати в магазині ShowTime.

Вгору