Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Проектор Epson

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Проєктори Epson: японська якість для українських споживачів

Сьогодні мультимедійний проєктор є обов'язковим обладнанням для будь-якого офісу, конференц-залу, не кажучи вже про навчальні заклади. У нашому інтернет-магазині проектори Epson купити можна покращеної конструкції. Це моделі, які мають масу корисних опцій.

Проектор Epson

Як правильно вибрати та купити проєктор Epson?

Вибір цього устаткування залежить від сфери його подальшого використання та особливих переваг покупця. Так, для домашнього кінотеатру необов'язково, щоб картинка вийшла максимально великою. Водночас для великого конференц-залу чи навчальної аудиторії є актуальним, щоб збільшення було максимально можливим. Для таких завдань краще купити проєктор Epson, який відповідає таким параметрам:

  • Високий рівень яскравості. Це як мінімум 3LCD. Адже зображення має бути максимально деталізованим і чітким, оскільки на його основі може відбуватися роз'яснення конкретних особливостей об'єкта, що вивчається.
  • Швидка корекція. Така функція дозволить без втрати часу, який в академічних умовах вкрай обмежений, налаштовувати параметри зображення, в тому числі по вертикальному та горизонтальному нахилу.
  • Можливість миттєвого вимкнення. Це особливо важливо при використанні портативних пристроїв, які необхідно переносити, наприклад, з однієї аудиторії до іншої. Також важливо швидко виходити на максимальну яскравість картинки.

Вибір бюджетної моделі проєктора Epson

Продукція даного виробника відрізняється тим, що з її асортименту можна вибрати та купити проєктор Epson, ціна якого буде цілком помірною. Але навіть такі моделі мають найдостойніші характеристики. Тим більше, що виробник постійно вдосконалює свою продукцію. Навіть ці бюджетні проєктори відрізняються наявністю:

  • Цифрового масштабування. Його оптичний попередник залишився лише у старих моделях.
  • Роз'єми для трансляції аудіо та відео контенту через USB кабель. Також є HDMI та VGA.
  • Коригування трапеції кнопками. Традиційний горизонтальний повзунок відсутній.
  • Автоматична корекція. Нахил та вертикаль змінюються автоматично, як і кутова геометрія.

Переваги 3LCD мультимедіапроєктора

Проєктор даного типу має максимальний рівень яскравості, а також конкретний показник у певному режимі функціонування. Так званий нейтральний або SRGB режим не погіршує кольоровість, а навпаки робить зображення природним. Завдяки цьому мінімізується наявність зеленого відтінку, виключається форсування білизною, що робить передачу кольору максимально натуральною. Важливо, що зображення навіть в освітлених приміщеннях виходить схожим на оригінал, а не спотворюється. А використання режиму «Презентація», який вважається найяскравішим, підійде до будь-яких умов освітлення.

Проектор Epson для домашнього кінотеатру

Портативні та стаціонарні проєктори

У нашому інтернет-магазині проєктори Epson замовити з доставкою по Україні можна різних видів, включаючи інсталяційні та портативні. Останній варіант переважно використовуються саме у навчальних закладах, коли викладачеві доводиться переносити пристрій із одного приміщення до іншого. Крім усього іншого, навіть найпростіші з пристроїв мають ідеальне співвідношення дистанції проєктування до розміру зображення.

Пропонуємо вибрати та замовити проєктори Epson у каталозі нашого інтернет-магазину для домашнього кінотеатру, школи, офісу, портативні чи професійні. Вони оснащені матриці LCD з можливою підтримкою 3D, 4К, Wi-Fi.

Вгору