Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Проектори Epson для домашнього кінотеатру

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Epson: найкращі проєктори для домашнього кінотеатру

Перегляд улюблених фільмів, серіалів, спортивних передач, відеоігри — це одні з найпростіших способів розслабитися і отримати нові враження. Сьогодні є можливість отримувати яскравий контент на широкому екрані прямо в домашніх умовах з найбільшим комфортом для зору. Для цього достатньо купити проєктор Epson. Для домашнього кінотеатру в Україні обладнання такого типу є у багатьох спеціалізованих магазинах. Але найкращий вибір пропонується у нашому інтернет-магазині Showtime. У нас представлена продукція цього виробника в широкому асортименті за помірними цінами.

Чому вигідно купити проєктори для домашнього кінотеатру Epson?

Компанія Epson відома у всьому світі вже понад 80 років. Свій прорив вона зробила, випустивши таймер із мініпринтером, який роздруковував результати спортивних змагань. Але це був лише початок.

Проектори Epson для домашнього кінотеатру

Репутація торгової марки

З кінця вісімдесятих в асортименті продукції цього бренду з'явилися відеопроєктори. Це були перші у світі 3LCD пристрої. Авторитет даного виробника настільки великий, що багато інших компаній замовляють виготовлення унікальних 3D матриць. Понад 90% таких пристроїв на проєкційному устаткуванні різних торгових марок створено саме компанією Epson. Проєктори для домашніх кінотеатрів купити в Києві та інших містах України, досвідчені користувачі віддають перевагу від цього бренду.

Унікальність продукції

В асортименті цього виробника є ультракороткофокусні інтерактивні пристрої для створення зображення на будь-якій світлій поверхні. Під цим брендом випускаються проєктори на 2 стилуси, що дозволяє експлуатувати прилад відразу двом користувачам. В певних галузях мають попит пилозахисні моделі для використання в ускладнених умовах із високим рівнем задимленості та пилу. Але саме проєктори для домашнього кінотеатру Epson в Україні та інших країнах світу мають найбільший попит.

Інновації компанії Epson

Серед продукції бренду виділяються IP-проєктори. З їх допомогою можна транслювати контент із мобільних пристроїв Apple. Виробник може похвалитися не лише 3D, а й 4K проєкторами, у тому числі створеними із застосуванням технології 3LCD reflective. Це дозволяє транслювати відеоконтент з максимальною чіткістю, відмінною передачею кольору, глибоким чорним, сліпуче білим, а також з м'якими переходами між відтінками.

Відеопроектори Epson для домашнього кінотеатру

Переваги проєкторів

Якщо ви вирішите замовити проєктор для домашнього кінотеатру в інтернет-магазині Showtime, то зможете оцінити його переваги на практиці. А це дійсно топове обладнання, яке має масу переваг:

  • Компактність. Такі прилади можна встановити у дитячій кімнаті, вітальні, спальні. Попри невеликі розміри, проєктори забезпечують відмінну яскравість і перенесення кольорів.
  • Мобільність. Це обладнання можна переносити до різних приміщень. Проєктори легкі, зручні у транспортуванні, без проблем витримують різноманітні навантаження.
  • Універсальність. Під такі прилади можна підключати різні джерела візуального сигналу. Це може бути планшет, ноутбук, також безліч інших видів аналогічних пристроїв.
  • Невибагливість в експлуатації. Дане обладнання можна включати під час денного освітлення. Воно не потребує затемнення. Якщо проєктор застосовується в затемнених умовах, це вказується в його характеристиках.

Рекомендуємо найкращі сучасні проєктори Epson для домашнього кінотеатру замовити з доставкою по Україні у нашому інтернет-магазині. Ви отримаєте відмінне обладнання, яке прослужить багато років, не втрачаючи вихідних характеристик.

Вгору