Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акустичні сабвуфери з вбудованим підсилювачем

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Обираємо сабвуфер із вбудованим підсилювачем

Акустичну систему, домашній кінотеатр неможливо уявити без басового динаміка, сабвуфера. Саме цей динамік створює потужні низькі частоти, фонові шуми в фільмах, відповідальний за відтворення спецефектів. Сабвуфери розрізняють за багатьма критеріями, проте один із найважливіших — наявність підсилювача. Сабвуфери можуть мати вбудований підсилювач чи під'єднуватися до зовнішнього підсилювача. Якщо ви не хочете витрачати час на пошуки та під'єднання зовнішнього підсилювального блоку, доцільно сабвуфер з вбудованим підсилювачем купити в Україні. Широкий асортимент басових динаміків із вбудованим підсилювачем представлено в магазині ShowTime.

Акустичні сабвуфери з вбудованим підсилювачем

Відмінності активного сабвуфера

Басові динаміки, оснащені вбудованим підсилювачем, мають позначення активних. Такі сабвуфери ідеально підходять для домашнього кінотеатру. Все що потрібно для під'єднання такого басового динаміка — кабель типу «тюльпан».

Схема підключення максимально проста – активний сабвуфер під'єднується до ресивера, а кабель живлення вставляється в розетку. Після цього ви можете насолоджуватися ідеальним звучанням з насиченими басами.

Основні критерії вибору сабвуфера

Щоби не помилитися з вибором басового динаміка, слід зважати на такі ключові параметри:

  • потужність;
  • чутливість;
  • частотний діапазон.

У кожного сабвуфера є дві потужності — максимальна та номінальна. Максимальна – це потужність, котру може витримувати сабвуфер, не виходячи з ладу. Ця потужність особливо не важлива для користувача, адже динамік не може довго працювати на такому рівні.

Номінальна потужність — показник, при якій сабвуфер може відтворювати звук чистий, без викривлень. Для гарного звучання в одній кімнаті досить потужності до 100 Вт. Сабвуфер для всієї квартири чи приміщення до 100 квадратних метрів слід підібрати басовий динамік потужністю до 300 Вт. У великому приміщенні потужне звучання створить сабвуфер потужністю 350 Вт та більше.

Для коректного вибору потужності сабвуфера слід визначити потужність кожної колонки. Наприклад, якщо вам потрібно під'єднати сабвуфер до двох колонок, потужністю до 30 Вт, для них варто обрати сабвуфер потужністю від 90 до 100 Вт.

Найдорожчі моделі здатні відтворювати частоти до 90 Гц. Загалом обирати сабвуфер варто, враховуючи таке правило — чим нижча частота, тим об'ємніше буде звучання.

Популярні виробники сабвуферів з вбудованим підсилювачем

У каталозі магазину ShowTime представлені сабвуфери з вбудованим підсилювачем від брендів зі світовим іменем. Зокрема, ви можете обрати сабвуфери виробника Klipsch. Однією з найвідоміших серій акустики вважається Reference Premiere, в рамках якої представлено декілька сабвуферів різної потужності. Зокрема, модель RP-1200SW оснащена 12-дюймовим динаміком, 400-ватним підсилювачем (з 800 Вт пікової потужності).

Основні відмінності сабвуфера серії Reference Premiere:

  • 12-дюймовий керамічний елемент;
  • частотний діапазон складає 16,5 Гц – 138 Гц;
  • автоматичне увімкнення та вимкнення;
  • сумісність із модулем бездротової передачі сигналу (WA-2).

Сабвуфери з вбудованим підсилювачем

Корпуси сабвуфера відрізняються більшими габаритами, аніж попередня серія, що гарантує добрі умови для роботи сабвуфера. Виробник постарався поєднати потужність підсилювача, місткість басового елемента та місткість корпусу.

Важливою відмінністю динаміка є нові басові керамічні елементи Cerametallic, котрі відрізняються дуже жорсткими та легкими діафрагмами. Вони забезпечують чудовий панч з мінімальними викривленнями.

Спеціально для цієї серії виробник створив новий підсилювач класу D, а присутність аналогового попереднього підсилювача гарантує подачу точних та чистих сигналів з джерела.

Обрати необхідну модель сабвуфера з вбудованим підсилювачем вам допоможуть консультанти магазину ShowTime.

Вгору