Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лампи до проектора JVC

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як вибрати лампу для проектора?

Ключовий компонент будь-якого проектора — це лампа, адже саме вона формує потік світла, який потім відображається на дзеркалах, обробляється призмою. Вартість нової лампи, як правило, може коштувати як одна третина самого проекційного пристрою, тому так важливо правильно вибирати цей компонент.

Відмінні риси ламп проекторів

У більшості моделей проекторів є спеціальний індикатор, який спалахує, якщо ресурс лампи починає виснажуватися.

Лампи до проектора JVC

Кожна лампа має свій ресурс, який вимірюється в годинах, для більшості моделей становить від 1000 до 2000 годин. Деякі сучасніші моделі мають ресурс до 4000 годин. Якщо ви користуєтеся проектором помірно, не більше 5 годин на день, вмикаєте не щодня, в кімнаті не курно, немає диму, то лампа може працювати навіть більше стандартного терміну. Більшість проекторів необхідність заміни лампи настає через 1000 годин роботи. Якщо ви часто користуєтеся економічним режимом, цей час настане через 2000 годин.

Лампи для проекторів можуть бути корпусними чи безкорпусними. У більшості випадків необхідно лампу для проектора купити в Україні з корпусом — саме такі компоненти встановлюються у стандартному проекційному обладнанні. Лампи без корпусу застосовуються в проекторах з типом кодування ANSI, для стельових, слайд-проекторів.

Види ламп для проекторів

Розрізняють кілька різновидів ламп, що використовуються у сучасному проекційному устаткуванні:

  • ртутні газорозрядні;
  • галогенні;
  • ксенонові;
  • світлодіодні.

Проекційні лампи першого типу є електричним розрядом, який утворюється в парах ртуті.

Це досить економні лампи, оскільки вони дають яскравий світловий потік, але споживають мало електроенергії. Поводитися з такими лампами потрібно акуратно, щоб не розбити і не випустити токсичні пари. Найчастіше ртутні лампи використовуються у проекторах бренду JVC.

Металогалогенні лампи є вдосконаленою версією ртутних. Світло в них створюється дугоподібним електричним зарядом, який утворюється в парах ртуті. Коли ресурс лампи закінчується, світло тьмяніє.

Ксенонові лампи — у них замість ртутних пар використовується ксенон. Такий варіант вважається універсальним, показників лампи вистачає не тільки для побутових, але й професійних проекторів. Варто враховувати, що ксенонові лампи досить гріються, тому вимагають спеціальної системи охолодження, а значить, підходять не для всіх моделей проекторів.

LED лампи, мабуть, можна назвати найбільш економічними та довговічними, оскільки термін служби у 10 разів більший, ніж звичайний. Ресурс світлодіодної лампи може досягати 20000 годин.

Лампу для проектора купити у Києві вам допоможуть у магазині ShowTime. Тут ви знайдете не лише якісні, надійні лампи, а й консультації спеціалістів. На сторінках магазину ви знайдете проекційні лампи різних типів, але найбільшим вибором є обладнання для проекторів JVC, що відрізняються високою якістю та тривалим ресурсом.

Проекторні лампи JVC

Як правильно поміняти лампу у проекторі?

Якщо ви змінюєте лампу вперше, важливо дотримуватись інструкції. Лампа в більшості проекторів складається з самої колби, проводів та корпусу — такий модуль легко замінити навіть, не маючи спеціальних навичок.

Отже, потрібно відкрутити кришку відсіку модуля — у багатьох моделях вона розташована праворуч. Далі відклеюйте спеціальну плівку, що клеїться для герметизації відсіку. Вийміть корпус, у якому встановлена лампа, викрутивши необхідні болти. Знімаєте металевий екран, викручує лампу, ставите на її місце новий елемент, встановлюєте назад модуль.

Вгору