Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

LED проектор

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

LED проєктори: легкість, компактність, доступність та довговічність світлодіодної новинки

Пристрої такого типу для проєктування відеоконтенту з'явилися недавно. Але за цей час вони набули широкої популярності. Тому LED проєктори купити в Україні сьогодні віддає перевагу більшості професіоналів та звичайних любителів перегляду якісного відео в домашніх умовах. Широкий вибір даного обладнання представлений у нашому інтернет-магазині.

LED проектор

Основні переваги, якими відрізняються LED-проєктори з каталогу компанії Showtime

Ключова відмінність LED проєкторів - це використання в них випромінювачів світла світлодіодного типу. Відмова від звичайних ламп розжарювання та інших видів джерел світла обрана з метою зробити обладнання більш легким, компактним та енергоефективним. Також завдяки цьому на LED проєктори ціни відчутно нижчі, ніж на лампові аналоги. Але це ще не весь перелік переваг світлодіодного обладнання. Основні аргументи на користь вибору проєкторів LED наступні:

  • Легкість, компактність, портативність. Це обладнання менш громіздке. Воно швидше навіть компактне, тим більше якщо порівнювати його з аналогічними пристроями, в яких застосовуються звичайні лампи розжарювання. Також вони набагато легші. Це особливо важливо, якщо доводиться прилад переносити з приміщення до приміщення.
  • Природна передача кольору. Щоб її забезпечити, в LED проєктори не ставлять обертове колесо. Функція зміни кольору в них керується за допомогою спеціальної програми. Тому зображення виходить чіткішим, точним, контрастним, натуральним. Це пов'язано з відсутністю змішування кольорів та розмивання контурів зображення, що властиво пристроям із колірним колесом.
  • Знижене споживання електроенергії. LED проєктор, замовити з доставкою по Україні, який можна в нашому інтернет-магазині, я більш енергоефективний, ніж ламповий аналог. Адже він споживає світла у 10 разів менше. Тому обслуговування та експлуатація пристрою не такі дорогі, як у ламповому варіанті. Також це дозволяє використовувати проєктор в автономному режимі від акумуляторної батареї.
  • Довговічність. Лампи розжарювання, які використовуються в проєкторах застарілих моделей, мають короткий ресурс експлуатації. У середньому у різних пристроях він становить 2-5 тисячі годин. У той самий час світлодіоди здатні функціонувати щонайменше 20 000 годин. А на нові версії проєкторів встановлюються світлодіоди з терміном гарантійної експлуатації більш ніж 100 000 годин.

LED проектор для школи

  • Бюджетність. Будь-хто може у нашому інтернет-магазині LED проєктори купити недорого. Крім того, обслуговування такого обладнання обходиться набагато дешевше, ніж проєкторів з встановленими на них лампами розжарювання. Дешевше обходиться як сама лампа, а й процес її заміни.
  • Багатофункціональність. Безліч нових моделей таких приладів відрізняється тим, що крім прямої задачі, вони мають ще й додаткові функції. Так, можна вибрати проєктор із вбудованою акумуляторною батареєю. Таке автономне харчування стає особливо актуальним, коли доводиться експлуатувати прилад поза доступом до електромережі. Проєктори можуть бути оснащені різною кількістю спеціальних роз'ємів, призначених для підключення різноманітних мобільних пристроїв. Ще одна новинка — сучасні LED проєктори з операційною системою Android.

Пропонуємо унікальну можливість LED проєктори купити зі знижкою в інтернет-магазині нашої компанії. Це дозволить ще на етапі покупки значно здешевити дане обладнання. Але це анітрохи не погіршує його бездоганну якість.

Вгору