Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик
Укр

Міжблочний аналоговий кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Міжблочні аналогові кабелі, незважаючи на, здавалося б, тотальну перемогу цифрових стандартів, все ще користуються великою популярністю і залишаються одними з найбільш затребуваних з'єднувачів. Як випливає з назви, дані кабелі використовують для з'єднання між собою різних блоків (пристроїв) аудіосистем. Йдеться буквально про все обладнання в такій системі - джерела сигналу, попередні і кінцеві усилка, також різні обробні сигнал пристрою і кінцеві засоби виведення. Міжблочні аналогові кабелі також служать для підключення аудіосистем або програвачів до телевізорів, відеопроекторів і т. П.
Як правило, виробники випускають міжблочні аналогові кабелі у вигляді стереопари - два окремих провідника, кожен з яких починається і закінчується окремим коннектором. У більшості випадків мова йде про стандарт RCA, але також можливі й інші варіанти, включаючи більш екзотичний для аудіосистем стандарт DVI. Сам межблочний аналоговий кабель виконаний за типом коаксіальногокабелю, але може складатися і з двох перевитих між собою провідників. Сам по собі провідник може складатися з декількох або ж з однієї жили, виконаних, як правило, з високоякісної безкисневої міді, яка виключає будь-які спотворення сигналу. Також можливі варіанти срібних і золотих провідників, або ж різних сполучень - особливою популярністю користується посріблена мідь.
Варто враховувати, що межблочний аналоговий кабель є не вторинним, але одним з основних компонентів аудіосистеми, так як від нього безпосередньо залежить якість звуку. Зокрема, гарне звучання забезпечують не тільки захист сигналу від перешкод і якість середовища передачi, але також і електричні властивості самого провідника, тобто ємність індуктивність і т. Д. З огляду на величезну різноманітність міжблочних аналогових кабелів, їх варто підбирати ретельно під конкретну аудіосистему, обов'язково попередньо прослуховуючи і тестуючи кожен елемент.

Вгору