Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стерео ресівер

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Стереоресивер: основні функції та особливості вибору

Для справжнього меломана якість звуку завжди потребує вдосконалення. Для цього він використовує безліч різноманітних пристосувань. Щоб їх між собою пов'язувати, потрібно грамотний підхід. Найбільш компромісним стане вибір на користь такого обладнання, як стереоресивер. Купити в Україні його можна в безлічі спеціалізованих магазинів. Але найкращий вибір представлений в нашому каталозі. Ми пропонуємо продукцію прямо від виробника за найпривабливішими розцінками.

Що собою являє і чому варто купити стереоресивер в інтернет-магазині Showtime?

Забезпечити оптимальну комутацію, індикацію, управління і харчування аудіо-відео електроніки можна за допомогою системи «все в одному» або локальної сегрегації. Найефективніше поліпшення якості звучання забезпечить стереоресивер. Купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України його можна через наш інтернет-магазин Showtime. У представлених в нашому каталозі приладах зосереджені всі переваги подібного обладнання.

Для чого потрібен стереоресивер?

Дане обладнання було придумано майже 70 років тому. Його авторами були Сідней Харман і Бернард Кардон. Вони зробили своєрідну технічну революцію, об'єднавши подібним корпусом тюнер, а також два підсилювачі — попередній і потужності. Сьогодні таке обладнання найчастіше використовують для домашнього кінотеатру. Сучасний стереоресивер, замовити з безкоштовною доставкою який можна через наш інтернет-магазин, є цілий комплекс. У нього входить відеокомутатор, перетворювач багатоканального звуку, фонокоректор, ЦАП, тюнер, потокові сервіси, підсилювачі попереднього і кінцевого типу. Тобто цей прилад позбавляє меломана від необхідності захаращувати кімнату безліччю колонок та інших пристроїв, акумулюючи в собі все необхідне обладнання.

Які переваги пристрою?

Сучасне обладнання для прослуховування музики, перегляду відео, ігор та інших розваг тотально оцифровується. Тому сьогодні до складу стереоресивера крім тюнера і двох видів підсилювачів обов'язково повинен входити декодер. Він повинен бути обладнаний не тільки оптичним і коаксіальним входом, але також роз'ємом під USB. Крім конвертера необхідний файловий програвач з можливістю підключення зовнішніх носіїв інформації. Апарат повинен мати можливість не тільки проводового, але і бездротового підключення до мережі. Обов'язкові елементи - bluetooth, AirPlay, роз'єми під навушники.

Наш асортимент стереоресиверів

Всіма перерахованими вище, а також багатьма іншими опціями наділені стереоресивери з каталогу Showtime. Консультанти нашого магазину допоможуть визначитися з вибором оптимального відповідного для конкретних завдань пристрою. Але і сам покупець зможе розібратися з характеристиками ресиверів по картці товару, а також зручним фільтрам. В процесі вибору можна виходити з таких параметрів:

  • Виробник. Найбільш затребувані на сьогодні стереоресивери таких брендів, як Onkyo, Yamaha, Denon, Sherwood, Marantz та інші імениті торгові марки.
  • Колір корпусу. У нас представлені пристрої даного типу з самим респектабельним дизайном. Їх чорний, сірий або білий корпус відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
  • Потужність. Стереоресивери з нашого каталогу переважно обладнані двома каналами, що відповідає категорії стерео, і наділені потужністю від 65 до 180 Вт.

Це далеко не всі критерії, за якими у нас можна вибрати стереоресивери. Вартість їх набагато нижче, ніж в середньому по ринку. А ось їх фірмове походження забезпечує найбільш гідну якість функціонування.

Вгору