Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Підсилювачі потужності з виходом на записуючий пристрій (REC)

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Підсилювачі для професійного користування із виходом на записуючий пристрій

Якщо ви плануєте збирати аудіо систему «з нуля», використовувати акустику без вбудованого підсилювача, вам не обійтися без зовнішнього пристрою для підсилення потужності. Підсилювачі мають декілька класифікацій, за принципом роботи (лампові, транзисторні), а також за кількістю та типом роз'ємів. Для побудови професійної акустичної системи, котра буде використовуватися для створення музичного контенту, оптимальним рішенням буде підсилювачі потужності із виходом на записуючий пристрій купити в Україні. Саме таку апаратуру в асортименті пропонує магазин ShowTime.

Підсилювачі потужності з виходом на записуючий пристрій (REC)

Як вірно підсилювач потужності Hi-End класу?

Щоби вибір був зроблений вірно, слід звертати увагу на ключові моменти, зокрема:

  • призначення техніки — концертне використання, студійний чи домашній звукозапис;
  • наявність роз'ємів, котрі знадобляться саме для вашої справи;
  • клас підсилювача.

Для концертного використання найкраще обирати підсилювачі трансляційного типу — вони мінімізують втрати в аудіо сигналі, котрий передається на великі відстані. Для студійної роботи однаково підходять моделі з одним, двома, чотирма чи вісьмома каналами.

Не варто забувати і про сумісність вибраного підсилювача з акустикою. Серед основних параметрів сумісності: опір та потужність самої акустики, а також розєми, необхідні для під'єднання.

Які бренди створюють підсилювачі з виходом на записуючий пристрій?

Якщо ви прагнете досягти ідеального звучання, з точною передачею всіх нюансів, найкращим вибором буде лампова техніка. В цьому сегменті привертає увагу продукція бренду Unison Research, зокрема модель Simply Italy. Цей підсилювач був спроєктований професором Джанні Саккеті, по стандартах, за якими створюються й інші, дорожчі пристрої бренду.

В підсилювачі використовуються дві пари ламп, в попередньому каскаді підсилювача лампи ECC82. Вихідний каскад на парі пентодів EL34, увімкнутий за ультралінійною схемою в однотактному режимі класу А. Вихідна потужність підсилювача становить 12 Вт, розрахований він на піддання акустики з опором 4~8 Oм. Ламповий підсилювач чудово працює з високочутливими акустичними системами.

Для виходу на нормальний режим підсилювачу потрібно 5-7 хвилин для прогріву ламп.

В бюджетній категорії можна обрати продукцію компанії Cambridge Audio, а точніше модель AXA35, з вбудованим фонокоректором. Серед важливих відмінностей пристрою: потужність 35 Вт на канал, вбудований фонофон з рухомим магнітом для любителів вінілу, зручний яскравий дисплей та ¼-дюймовий роз'єм для навушників.

Також слід відзначити такі фірмові особливості:

  • щільне, чітке звучання;
  • виразний середньочастотний діапазон;
  • естетичний дизайн.

Має попит продукція відомого бренду аудіо апаратури Denon. одна з відомих моделей PMA-600NE створена з використанням фірмової схемотехніки High-Single-Push-Pull зі зниженим рівнем спотворень. Також схемотехніка гарантує розширені частотний та динамічний діапазони.

Підсилювачі потужності з виходом на пристрій запису

Блок живлення створений з використанням фільтруючих конденсаторів найвищої потужності, а також самостійні джерела для окремих компонентів апарату.

Окрім роз'єму для записуючого пристрою в підсилювачі передбачено чотири лінійні входи, також вхід для під'єднання програвача вінілу.

Важлива відмінність пристрою — схема мінімального шляху проходження сигналу, котра зменшує сигнальну лінію від входу до виходу, зменшує погіршення та зафарбовування сигналу. Відтак, така схема гарантує високу якість відтворення звуку.

Для концертного використання розраховані трансляційні підсилювачі Inkel.

Обрати підсилювач потужності із виходом на записуючий пристрій, для домашнього чи студійного використання, вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору