Кількість
|
Вартість
|
||
|
Вибудовуємо якісну систему підсилювачів
Створити повноцінну аудіо систему не завжди можна без підсилювача. Такий пристрій необхідний для посилення сигналів аудіо у межах частотного діапазону, що розрізняє наше вухо. Підсилювач збільшує потужність сигналу джерела звуку, дозволяючи нам відчувати гучний звук без викривлень. Підсилювачі обов'язково потрібні для пасивної акустики, в котрій не встановлено цей пристрій. Також досить часто в акустичних системах представлені преампи — перепідсилювачі, котрі значно покращують якість відтвореного звуку. Преамп попередньо посилює якість звуку, збільшує вихідний сигнал до параметра, вказаного заздалегідь. Також попередні підсилювачі додають потужності сигналу.
Якщо вам потрібно інтегрувати в акустичну систему одразу підсилювач та преамп, необхідно підсилювач потужності з виходом на передпідсилювач купити в Україні. Такі пристрої в асортименті представлені в магазині ShowTime.
Основні різновиди підсилювачів
Залежно від схемотехніки виділяють підсилювачі:
- лампові,
- транзисторні,
- інтегральні,
- гібридні.
Лампові підсилювачі з'явились найпершими, проте і зараз часто використовуються в музичній індустрії. Відрізняються простою конструкцією та потужним звучанням.
Транзисторні підсилювачі мають компактні розміри, при цьому відповідно і невелику потужність.
Інтегральні підсилювачі досить поширені на ринку, завдяки високому рівню потужності та універсальності. Часто можуть застосовуватися в громадських місцях, торговельних закладах.
Гібридні різновиди підсилювачів мають у своїй конструкції лампи та мікросхеми.
На яких виробників підсилювачів з виходом на преамп звернути увагу?
Підсилювачі цього типу належать до Hi-End класу, тож їх виробництвом зайнято невелике число виробників. Серед них є й лідер ринку аудіо апаратури – Yamaha. Зокрема варто звернути увагу на модель XDA-QS5400RK.
Модель QS створена для інтеграції в домашні аудіо системи, адже в ній підтримується потокова передача аудіо сигналу 4 зони. В підсилювачі залучено 8 каналів високоякісного посилення. Корпус має форм фактор 1U, що дозволяє його монтувати в стійку.
Модель легко розширюється, дуже просто інтегрується з мультирум-аудіосистемою MusicCast, дозволяючи з'єднання з AV-ресиверами.
Ідеальне звучання забезпечують:
- вісім каналів посилення звуку класу D з аудіофільським рівнем якості, котрий призначається для будь-якої зони;
- підтримка мостового включення та опору 4 Ом;
- унікальні контури — гарантують відсутність шуму від паразитного заземлення.
Denon PMA-600NE — інтегральний підсилювач, створений з використанням фірмової схемотехніки High-Single-Push-Pull. Ця особливість значно знижує спотворення, відрізняється розширеним частотним і динамічним діапазонами.
В блоці живлення встановлено конденсатори підвищеної потужності. Також використано самостійні джерела для окремих функціональних компонентів апарату. Основу підсилювача становить антирезонансне шасі фірмової конструкції Direct Mechanical Ground.
Схема мінімального шляху сигналу скорочує сигнальну лінію, зменшує погіршення і зафарбовування сигналу, гарантує високоякісне відтворення звуку.
Сигнальна лінія зменшується завдяки перемиканню джерела за посередництвом реле, замість механічного перемикача. Окрім цього реле прямого перемикання додатково скорочує шлях сигналу.
Для систем оповіщення можна використати підсилювач Fonestar MA-125Z. Це чотиризонна модель підсилювача з незалежним контролем гучності.
Обрати підсилювач потужності з виходом на передпідсилювач вам завжди допоможуть у магазині ShowTime.