Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як правильно обрати DJ мікшер?
Мікшерний пульт вважається унікальним обладнанням, адже він використовується практично у всіх сферах звукозапису та обробки звуку. Мікшерний пульт знадобиться в клубі, студії звукозапису, в студії радіо та телебачення, а також на концертному майданчику. Проте для кожної сфери існують мікшерні пульти зі своїми відмінностями та характеристиками. DJ мікшерний пульт купити в Україні пропонує інтернет-магазин ShowTime. В каталозі представлено широкий вибір цього важливого звукового обладнання.
Основні параметри вибору DJ мікшерного пульта
Перше, на що слід звертати увагу — кількість каналів, тобто скільки джерел звуку ви будете під'єднувати. За цим критерієм мікшерні пульти можуть вміщати від 1 до 32 каналів. Обирати потрібно відповідально, наприклад, для запису чи відтворення вокалу одного чи двох вокалістів немає сенсу купувати багатоканальний пульт. Навпаки для великого концертного майданчику ви не зможете використовувати пульт на декілька каналів.
Цифровий чи аналоговий?
Мікшери класифікуються на три основні типи:
- аналогові,
- активні,
- цифрові.
Аналогові мікшерні пульти вважаються найпопулярнішими, саме вони використовуються на концертних майданчиках, у клубах.
Цифрові мікшери мають підвищений попит за рахунок легкості керування, зокрема дистанційного керування, інтерактивних можливостей. Цифрові мікшери обладнані внутрішньою пам'яттю, котра дозволяє зберігати різні налаштування, створювати свої пресети.
Ця особливість економить час на концертах, під час проведення саунд-чеків для різних колективів та виконавців. Якщо мікшер підтримує WiFi, його можна буде налаштувати з будь-якої точки концертного залу.
Активні мікшери мають внутрішній підсилювач, котрий дозволяє під'єднувати акустичну систему безпосередньо. Активні мікшери особливо актуальні на виїздних заходах: концертах, корпоративах.
Наявність процесора ефектів — перевіряйте, чи він уже вбудований в мікшерний пульт, щоб вам не довелося його під'єднувати. Серед основних ефектів, котрі дозволяють обробляти звук: реверберація, дилей, хорус, інколи використовується ефект дисторшн. Завдяки цим ефектам звучання можна зробити більш яскравим та насиченішим.
В мікшерному пульті для домашнього чи аматорського використання обов'язково повинне бути фантомне живлення. Ця особливість дозволяє подавати живлення на прилади, під'єднані до пульта.
Важливі нюанси при виборі мікшерного пульта
Канальна обробка. В заданому каналі поєднується група ланцюгів, котрі впливають на звукові сигнали. Як правило це вхідний роз'єм, мікрофон, мікрофонний передпідсилювач, еквалайзер. Також до канальної обробки належать маршрутизація, регулятор рівня сигналу.
Кількість та типи роз'ємів для введення та виведення (I/O) – їх варто обирати в залежності від мети, для якої вам потрібен мікшер. Наприклад, якщо вам потрібна велика кількість мікрофонів, на мікшері повинно бути достатньо виходів, щоби їх можна було під'єднати.
Також може знадобитися під'єднання основних і моніторних динаміків. Обирати тип роз'ємів на мікшері також потрібно, враховуючи, чи будете ви використовувати процесор ефектів, навушники, передпідсилювачі, різні музичні інструменти.
Групи каналів працюють як суб-мікшер, тобто вони розділяють обробку сигналу та маршрутизацію, проте керуються з одного регулятора рівня сигналу. При такому підході вихід до головної шини контролювати простіше. Для прикладу, мікрофони котрі використовуються для барабанної установки, можна віднести до однієї групи, щоби було простіше контролювати звук барабанів.
DJ мікшерний пульт замовити онлайн з доставкою по Україні ви завжди можете в магазині SgowTime. Працівники допоможуть обрати мікшер, котрий точно відповідає вашим запитам.