Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HDMI кабель з підтримкою 4K

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кабель HDMI для 4K: особливості конфігурації та застосування цього типу провідникової продукції

Якщо ви встановили домашній кінотеатр або просто телевізор, що підтримує роздільну здатність 4K, то вам знадобиться відповідний кабель. Адже не всяка провідникова продукція впорається з таким обладнанням. Для цього потрібно купити високошвидкісний кабель HDMI з підтримкою 4K. В Україні він гідно представлений у нашому інтернет-магазині. Стандарт High Speed HDMI, що використовується в його виробництві, розроблено з метою підтримки роздільної здатності 4K при 30 Гц. Цього цілком достатньо для перегляду телевізійних програм і фільмів у режимі онлайн.

HDMI кабель з підтримкою 4K

Як правильно вибрати і купити кабель HDMI для 4K?

Є безліч технологій, на які потрібно звертати увагу в процесі вибору провідникової продукції. Це повна роздільна здатність, глибина кольору, частота зміни кадрів за секунду, широта динамічного діапазону. Технології рухаються вперед. Відповідно вдосконалюються і характеристики таких пристроїв, як HDMI кабель. Для 4K купити його сьогодні можна з параметрами, які багаторазово перевершують характеристики таких приладів семирічної давності. Але вимоги до провідникової продукції такого типу все одно зростають. Адже на шляху трансляції сигналу часто виникають ускладнення, що викликають серйозні перешкоди. Відповідно потрібно вибирати саме той HDMI кабель, який дійсно впорається з усіма специфічними завданнями.

Вибір кабелю за довжиною

У процесі вибору такого аксесуара потрібно звертати увагу на багато параметрів. Особливе значення має довжина. Адже чим вона більша, тим складніше транслювати 4K, не ризикуючи втратити частину контенту дорогою. А ось коротший кабель виконує цю функцію без будь-яких проблем. Тому перш ніж замовити кабель HDMI для 4K, в каталозі інтернет-магазину потрібно ознайомитися з пропонованими варіантами по довжині, а потім зіставити їх з вашими потребами. У нас можна вибрати кабелі розміром від 0,3 до 80 м.

Пропускна здатність

Щоб сигнал проходив без деградації, зокрема під впливом агресивних чинників зовнішнього середовища, потрібно врахувати його пропускну здатність. Вона вимірюється в Гбіт/секунду. Рівень пропускної здатності прямо пропорційний точності передачі сигналу. Що нижчий заданий параметр, то більше шуму і перешкод він підхоплює дорогою, і то менш достовірна інформація надходить від джерела до приймача.

HDMI кабель з 4K

Спосіб прокладання кабелю

Це ще один критерій, який потрібно враховувати, якщо ви плануєте замовити кабель HDMI для 4K. На сайті нашого магазину такі пристрої можна вибрати з оптимальними характеристиками, щоб забезпечити найбільшу точність трансляції сигналу. Але важливо його ще й правильно укласти. Якщо в гофрі він розміщується з безліччю інших кабелів, то якість трансляції погіршиться через взаємні перешкоди. Сприяє цьому також крутий вигин кабелю з мінімальним радіусом. Погіршує трансляцію сигналу обмотка кабелю навколо сталевих елементів, внаслідок чого утворюється своєрідна котушка індуктивності. Вона фільтруватиме сигнал, різко погіршуючи його. Важливо також виключити наявність таких проблем:

  • Замикання. Воно можливе в кабелі 5В. Замикання відбувається на корпус.
  • Обрив каналу, збій у роботі, погіршення зв'язку джерела і приймача.
  • Несправність каналу трансляції сигналу "гарячого підключення".
  • Надлишкова довжина, неякісна конструкція, наявність пошкоджень.

Це лише деякі характеристики таких пристроїв, як HDMI кабель з 4K. Замовити в каталозі інтернет-магазину компанії Showtime ви зможете найкращі сучасні аксесуари такого типу. Ми гарантуємо їхню відмінну якість і функціональність.

Вгору