Кількість
|
Вартість
|
||
|
Відмінності акустичного коаксіального кабелю
Створити надійну комутацію між акустичними системами та підсилювачем чи ресивером допомагає акустичний кабель. Цей тип кабельної продукції відрізняється продуманою конструкцією, міцною захисною оболонкою та надійним екрануванням. Акустичні кабелі поділяються на декілька груп, серед яких одними з найпопулярніших вважаються коаксіальні. Це кабелі, що складаються з одного центрального провідника і додаткового екранування.
Коаксіальний кабель застосовується для комутації телекомунікаційного обладнання, часто застосовується для під'єднання професійної техніки. У магазині ShowTime ви можете коаксіальний кабель купити в Україні, обравши потрібну модифікацію.
Особливості конструкції та переваги коаксіального кабелю
Хоча існують кабелі більш досконалої конструкції, саме коаксіальний вважається найпопулярнішим та найміцнішим до механічних пошкоджень. До основних переваг коаксіальної комутації слід віднести високі показники міцності та стійкості до навантажень, тиску, а також можливість передавати сигнал на великі відстані.
Перешкоди приглушуються вдалим екрануванням. Також для монтажу коаксіального кабелю не потрібні особливі навички.
Центральний провідник і шар екранування розділені один від одного повітряним проміжком чи діелектриком. Якщо в кабелі, окрім металевого обплетення, має ще й шар фольги, це буде кабель з подвійним екрануванням. Для роботи в умовах з сильними радіоперешкодами застосовуються кабелі з 4-шаровим екрануванням. Воно складається з подвійного шару фольги, металевого обплетення.
Всередині кабелю розташовується мідний провідник, оплетений екранною сіткою. Додатково передбачено ізоляційний шар, котрий значно підвищує міцність проводу. Діелектрична ізоляція, котра використовується в коаксіальному кабелі, відіграє важливу роль у наданні спеціальних акустичних характеристик.
Коаксіальний кабель має характерний імпеданс, котрий залежить від різних факторів: матеріалів провідника, його радіусу, розміру, а також відстані між провідниками.
Опір коаксіального кабелю коливається в діапазоні між 35 та 45 Ом, що дозволяє використовувати його для передачі дуже потужного сигналу.
Для передачі сигналу середньої потужності можна застосовувати коаксіальний кабель з опором від 75 до 90 Ом.
Важливий критерій вибору коаксіального кабелю – товщина. Чим він товщий, тим менше згасання в момент поширення сигналу. За товщиною коаксіальний кабель можна класифікувати таким чином:
- тонкий та гнучкий кабель, діаметром до 6 мм, з хвильовим опором 50 Ом, застосовується для передачі сигналу з мінімальними втратами, призначений для побутового використання;
- товстий коаксіальний кабель, діаметром до 12 мм, з показником хвильового опору 75 Ом, призначений для вуличних робіт.
Де застосовується коаксіальний кабель?
Окрім під'єднання акустики, така кабельна продукція застосовується для комутації супутникового телебачення, телевізійного, телефонного обладнання. Також коаксіальний кабель поширений в системах сигналізації, контролю та вимірювання.
Як виробники коаксіальних кабелів утілюють сучасні технології?
Одним із найвідоміших виробників комутаційного обладнання вважається компанія Oehlbach, в асортименті якої представлено багато різновидів коаксіального кабелю. Провідники такої продукції виготовляються з безкисневої посрібленої міді SPC, котра забезпечує чудову динаміку та просторовість звуку. Ідеальну надійність контактів та гарну чутливість забезпечують 24-каратні позолочені контакти.
Обрати якісний коаксіальний кабель, для побутового чи професійного користування, вам допоможуть у магазині ShowTime.