Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як правильно обрати вбудовану універсальну акустику?
Акустичні системи класичного виконання вимагають достатньо вільного простору, до того ж їх потрібно прорахувати місце для їх монтажу. Завдяки сучасним технологіям на ринку зявились вбудовані акустичні системи, котрі можуть монтуватися в стіну чи стелю. Вбудовані універсальні акустичні системи купити в Україні можна, якщо у кімнаті мало місця для класичних підлогових чи поличних систем. Окрім того, вбудована акустика чудово вписується в будь-який інтерєр, не порушуючи його концепції.
Особливості встановлення вбудованої акустики
Якщо ви плануєте придбати вбудовану настінну акустику, заздалегідь необхідно провести проєктування. У проєкті враховуються особливості розташування стін, прокладка кабелів для колонок. Також у проєктуванні настінних колонок враховуються загальні акустичні властивості кімнати, настінного покриття, щоби мати змогу максимально точно розрахувати конфігурацію акустики.
Монтувати вбудовану акустику найкраще на гіпсокартонні фальшстіни, підвісну стелю. При такому розташуванні вам не потрібно буде думати, куди сховати кабелі.
Критерії вибору вбудованої акустики
Якщо ви хочете вбудовані універсальні акустичні системи купити в Києві, варто визначитися з метою їхнього використання — домашній кінотеатр, студія, торговий центр.
Важливо правильно обирати кількість смуг, котрих в акустиці може бути від однієї до семи. Найпростіший варіант акустики — двосмугові системи, в яких одна смуга відповідає за відтворення і нижню частину діапазону, а друга — за середній і верхній діапазон. Одначе, краще звучання забезпечують системи з трьома і більше смугами, які забезпечують якісніший та більш деталізований звук.
Також обов'язково враховуємо такі параметри:
- потужність;
- частотний діапазон;
- чутливість.
Потужність відповідає за силу звучання і довговічність акустики. Головна вимога для акустики — потужність повинна бути аналогічною підсилювачу. Для стандартної кімнати площею 18 метрів підійде акустика потужністю 80 Вт, для приміщення 30 метрів — потужність 100 Вт.
Частотний діапазон важливий, але він не завжди впливає на якість відтворення. Більш значущим параметром є амплітудно-частотна характеристика. Для домашнього кінотеатру достатньо обрати акустику з діапазоном від 100 до 20000 Гц.
Чутливість відповідає за гучність звуку, але не завжди тут працює правило – чим вище, тим краще. Важливо переконатися, що на максимальній гучності звук не спотворюється шумами чи хрипами.
Також розрізняють різновиди акустики за типом конструкції:
- трансляційна,
- сабвуфери,
- колонки-сателіти.
Трансляційна акустика розроблена для встановлення на вібруючих поверхнях: дверях, шафах, полицях, стельових панелях. Корпус такої акустики захищений від вологи, вітру, тому подібні системи можна встановлювати на вулиці.
Вбудовані сабвуфери встановлюють як доповнення до колонок сателітів, щоби наповнити звукову картину соковитими та потужними басами.
Якщо вас цікавлять колонки початкового рівня, зверніть увагу на продукцію компанії Bowers & Wilkins. В асортименті компанії ви знайдете двосмугові колонки, оснащені динаміками із новітнього матеріалу кевлар. Головною відмінністю такої акустики є дискретні слоти з заказними комірками — кожен гучномовець у такій акустиці може виконувати функції фронтального, центрального або сателіту. В кожній акустиці встановлені фірмові рупорні динаміки Nautilus, котрі пом'якшують викривлені звукові хвилі.
В магазині ShowTime ви зможете вбудовані універсальні акустичні системи замовити онлайн, з доставкою по Україні. Співробітники магазину допоможуть зорієнтуватися в характеристиках різних акустичних систем.