Кількість
|
Вартість
|
||
|
Переваги вбудованої акустики з МДФ
При створенні домашнього кінотеатру не завжди є можливість розмістити повноцінні акустичні системи. Якщо кімната не дуже велика, але вам хочеться розмістити акустику, котра створить об'ємний, просторовий звук, тоді варто вбудовані колонки акустичні з МДФ купити в Україні. Якісні, довговічні та ергономічні акустичні колонки для домашнього кінотеатру представлені в магазині ShowTime.
Чому варто обрати вбудовану акустику з МДФ?
Найчастіше корпуси вбудованої акустики створюються саме з МДФ — деревно-стружкових плит. Цей тип корпусу є золотою серединою між деревом та пластиком — вони досить легкі, тому їх простіше встановлювати в монтажний отвір у стіні чи стелі. Також колонки з МДФ мають доступнішу ціну, в порівнянні з аналогами з металу.
Відмінності та переваги вбудованої акустики
Найчастіше вбудовану акустику обирають для встановлення в невеликих приміщеннях, щоби заощадити вільне місце та використати простір раціонально. Встановлення вбудованої акустики дозволяє створити креативну домашню аудіо систему, при обмеженому місці.
Вбудована акустика повинна гармонійно вписуватися в інтер'єр, бути сумісною з акустичними системами, котрі вже встановлені в приміщенні. Тож, обираючи цей тип акустики потрібно ретельно, звіряючи всі технічні характеристики.
Серед інших важливих достоїнств вбудованої акустики можна назвати:
- ретельно продумана конструкція створює ідеальні умови для якісного, чистого та просторового звуку;
- збереження естетики інтер'єру — колонки, сховані всередині стелі чи стін не псують вишуканий дизайн;
- вбудована акустика дозволяє вільно планувати розміщення компонентів домашнього кінотеатру.
Варто зважати на те, що вбудовану акустику встановлювати не так просто, як звичайні підлогові системи. Проте всі зусилля повністю окуповуються якісним, соковитим звуком та вишуканим інтер'єром.
Особливості монтажу інтегрованої акустики
Важливий критерій вибору інтегрованих акустичних систем — етап, на якому вони будуть встановлюватися, під час будівництва чи в уже готовому приміщенні. Якщо акустика буде монтуватися під час будівництва чи ремонту, варто обирати колонки з корпусом. Такі акустичні вироби простіше монтувати, тож можна втілити в життя максимальну потужність з реалістичним звучанням.
Безкорпусні акустичні системи встановлюються в уже готові конструкції стін чи стелі — для цього необхідно створити спеціальні монтажні отвори.
Перед установкою акустики лист гіпсокартону потрібно укріпити між зовнішнім стінкою і внутрішніми кріпленнями. За попередньо зробленим шаблоном в стіні чи стелі робиться отвір, на зовнішню панель встановлюється гриль (захисні грати). Важливо розрахувати кількість колонок. У середньому встановлюється одна колонка на 20 квадратних метрів площі.
Різновиди вбудованої акустики
Створити потужне оточуюче звучання дозволяє стельова акустика. В цій категорії можна звернути увагу на акустику Klipsch Reference PRO-16RC. В цій акустиці ідеально сполучається естетика архітектурного динаміка з чистим, динамічним звучанням. Акустика оснащена 6.5-дюймовим сабвуфером Injection Molded Graphite, 1-дюймовим твітером з алюмінієвим куполом, з'єднаним з круглим рупором Tractrix. Ця акустична система створює динамічний, потужний звук, подібний справжньому кінотеатру.
Також в асортименті компанії можна знайти і акустику для настінного монтажу: Klipsch Install Speaker PRO-250RPW. Модель оснащено двома 5.25-дюймовими низькочастотними динаміками Cerametallic з купольним твітером, об'єднаним з композитним покриттям Hybrid Cross Section Tractrix Horn. Таке поєднання забезпечує динамічне, потужне та деталізоване звучання вашого домашнього кінотеатру.