Кількість
|
Вартість
|
||
|
Конденсаторні мікрофони для професійного та аматорського звукозапису
У будь-якому мікрофоні відбувається трансформація коливання звукових хвиль на електросигнал. За особливостями цього процесу розрізняють три види звукозаписних пристроїв: динамічні, стрічкові та конденсаторні. Мікрофони останнього типу вважаються одними з найбільш популярних. Адже вони забезпечують найбільш рівну характеристику за амплітудами та частотами, оскільки найякісніше захоплюють звук.
Основні характеристики конденсаторних мікрофонів
Вибрати мікрофон досить складно. Тому у професійних студіях звукозапису в асортименті завжди є кілька видів таких пристроїв. Динамічний та стрічковий варіанти витриваліші до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища. Але вони не можуть забезпечити таку високу якість запису як конденсаторний мікрофон. Ціна на нього саме з цієї причини дещо вища. Проте, вона цілком виправдана, що підтверджують професійні користувачі. При цьому їх не бентежить високий рівень чутливості приладів, необхідність зовнішнього живлення та деякі інші нюанси.
Конструкція та функціонування
Такий мікрофон ще називається ємнісним. Його капсуль складається з мембрани, що знаходиться поруч із металевою пластиною. Оскільки мембрана, відома також як діафрагма, має бути хорошим електропровідником, то для її виготовлення застосовують понад тонку фольгу або золотистий майлар. У функціонуванні таких пристроїв слід зазначити такі моменти:
- У разі удару звукової хвилі про діафрагму відбувається коливання. В результаті відстань між металевою пластиною та мембраною змінюється залежно від частоти впливу звукової хвилі. Відповідно змінюється ємність цієї системи. Отже, конденсаторний мікрофон, замовити який можна і в нашому магазині, здійснює перетворення звукової енергії на електричну за рахунок коливання електроємності.
- Оскільки енергії крихітної конденсаторної системи недостатньо для оптимального збільшення гучності, в системі мікрофона також використовується конвертер імпедансу. Він є передатною ланкою між ємнісною капсулею та зовнішньою атмосферою. За допомогою цього конвертера посилюється електрика, через що на виході виходить потужний звуковий сигнал.
- Представлені в нашому інтернет-магазині конденсаторні мікрофони відрізняються невеликою масою діафрагми. Завдяки цьому вони максимально точно та деталізовано приймають звукове тло на відміну від динамічних аналогів. Це основна причина, чому для вокалістів, інструментальних виконавців та студій звукозапису пріоритетними є конденсаторні мікрофони.
- Пристрої такого типу відрізняються широким діапазоном частот, що приймаються і транслюються. Також вони мають оперативний відгук до транзієнтів, тобто передають посилене звучання практично одночасно з переходом енергії. Дані мікрофони є чутливими до звуку, що подається на них, чим визначається їх точність.
- Деякі експерти вважають такі мікрофони надмірно тихими. Але цих характеристик достатньо сценічного студійного застосування. Також, на думку певного кола користувачів, такі пристрої є занадто вразливими при агресивному атмосферному впливі. Але, враховуючи сферу застосування мікрофонів, вони не зазнають такого впливу.
Рекомендуємо в нашому інтернет-магазині конденсаторні мікрофони замовити з доставкою по Україні за цінами, нижчими від середньоринкових. Наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір з урахуванням характеристик обладнання та особливостей їх подальшого застосування.