Кількість
|
Вартість
|
||
|
Чому так важливо обирати акустичний кабель для під'єднання акустики?
Для комутації акустичних систем, під'єднання до ресивера чи підсилювача, необхідно правильно обирати кабель. Для цієї мети спеціально розроблено акустичні кабелі, котрі відрізняються від звичайної кабельної продукції, найперше, структурою провідників, ізоляцією, якістю екранування. В магазині ShowTime ви можете акустичний кабель монтажний купити в Україні, обравши оптимальну модифікацію для ваших акустичних систем.
Основні відмінності акустичного монтажного кабелю
За допомогою акустичного кабелю можна під'єднувати домашні акустичні системи, багатоканальні акустичні системи, навушники, мікрофони, автомобільну акустику. Звісно, для різних типів акустики важливо обирати з урахуванням головних технічних характеристик.
Якісний акустичний провід точно транслює звуковий сигнал, відрізняється високою стійкістю до зламу, пошкоджень. Це особливо актуально для професійного монтажного кабелю, котрий використовується в студіях звукозапису, концертних залах. У таких умовах акустичний кабель часто згортають та розгортають, можуть наступати, тож потрібно обирати кабель з міцною ізоляцією.
Загальна схема акустичного кабелю відрізняється приблизно так:
- два чи більше розділених багатожильних провідників, найчастіше вони виготовляються з безкисневої міді чи алюмінію;
- індивідуальна гнучка ізоляція;
- алюмінієве чи металеве екранування, котре поглинає перешкоди, знижує рівень шуму при передачі звуку;
- загальна багатошарова чи одношарова зовнішня гнучка ізоляція;
Важливі критерії вибору акустичного кабелю
Ключовий критерій при виборі кабелю — перетин струмопровідних жил.
Від цього критерію безпосередньо залежить потужність сигналу та питомий опір акустичного кабелю. При збільшенні навантаження тонкі проводи швидше нагріваються, можуть навіть розплавитися. При збільшенні перетину зменшується опір, тому для під'єднання потужної аудіо апаратури краще обирати кабелі з великим перетином.
Матеріали виготовлення акустичного кабелю
Для виготовлення ізоляційного шару використовуються поліетилен, поліпропілен, а також полівінілхлорид. Часто між шарами ізоляції прокладається екранування у вигляді тонкої алюмінієвої фольги чи мідної оплітки. В будь-якому акустичному кабелі обов'язково застосовується кілька жил для проведення струму, котрі акуратно сплетені з кількох тоненьких кабелів.
Для провідників застосовуються такі матеріали:
- безкиснева мідь високого ступеня очищення;
- сплави однорідної монокристалічної міді підвищеного очищення;
- алюміній Copper Coated Aluminium – цей матеріал дешевший, проте відрізняється у два рази збільшеним опором, аніж кабелі з чистої міді.
Відомі виробники монтажних акустичних кабелів
У магазині ShowTime представлено широкий асортимент комутації для акустики, зокрема брендів AudioQuest, MT-Power. Залежно від мети під'єднання, ви можете обрати кабель, уже нарізаний в потрібну довжину чи в бухті — цей варіант підходить для під'єднання обладнання в залах, студіях.
Має попит акустичний кабель Oehlbach Speaker Wire 40, розроблений для під'єднання підсилювачів потужністю приблизно 180 Вт на канал. Цей кабель виготовлено з безкисневої міді OFC високого ступеня очищення від домішок. Конструкція кабелю складається з двох багатожильних провідників перетином 4,0 мм², котрі поміщені в прозору силіконову ізоляцію з маркуванням – воно полегшує монтаж та експлуатацію.
Консультанти магазину ShowTime допоможуть обрати акустичний монтажний кабель для під'єднання побутової акустики чи професійного обладнання.