Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Проектори з Китаю

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Проектори з Китаю: гідна якість та доступні ціни

Мультимедійні проектори застосовуються в різних сферах. Виробляються як топовими, і менш розпіареними торговими марками. Але не завжди варто переплачувати за бренд. Ми пропонуємо у нашому інтернет-магазині купити проектори з Китаю. В Україні вони мають широкий попит. Найчастіше такий вибір стане чудовим рішенням щодо балансу ціни та якості.

Чому варто вибрати та купити проектори з Китаю?

Давно минули ті часи, коли китайські товари вважалися втіленням низької якості. Сьогодні за багатьма параметрами вони навіть перевершують аналогічну продукцію тих самих американських та європейських брендів. У нашому інтернет-магазині проектори з Китаю представлені такими відомими торговими марками, як TouYinger, LedProjector, Xiaomi, ChiQ, Everycom, Optoma, AAO, Thundeal, XGIMI та інші імениті бренди. Їхня продукція викликає довіру, оскільки відповідає найвищим міжнародним стандартам якості та функціональності. Вибрати їх можна за різними критеріями, найбільш актуальними для конкретного покупця.

Проектори з Китаю

Вибір за сферою застосування

У нашому каталозі проектори з Китаю можна замовити для споживачів різного типу. Найбільш затребуваними є моделі:

  • Для домашнього кінотеатру. Вони допоможуть забезпечити комфортний перегляд улюбленого відеоконтенту.
  • Для шкіл та вишів. Таке обладнання дозволить якісніше вести роз'яснення нового навчального матеріалу.
  • Ультрапортативні та портативні. Проектори легкі, компактні, тому їх можна переносити до різних приміщень.
  • Для комп'ютерних ігор. Представлені в нашому інтернет-магазині проектори за швидкістю трансляції не відстають від комп'ютерних програм.
  • Для офісів та ділових презентацій. За допомогою такого пристрою можна транслювати графіки, схеми та професійне відео.

Параметри роздільної здатності екрану

Щоб правильно вибрати та купити проектор з Китаю, у каталозі інтернет-магазину потрібно познайомитися з його характеристиками, включаючи параметри роздільної здатності екрану. Так, для домашнього кінотеатру з широкоформатним екраном 16:9 доречно обрати роздільну здатність 1280x720 або 1920х1080. Він забезпечить чудову візуалізацію. А для відображення відео та різних видів візуальної інформації оптимальним стане проектор, роздільна здатність екрану якого становить 1280x768 або 1280x800. Хоча в асортименті китайських виробників є проектори з будь-якими іншими актуальними видами дозволу.

Джерело світла проектора

Якість зображення багато в чому залежить від джерела світла, яке використовується в мультимедійному проекторі. У китайських пристроях найчастіше використовуються LED-світлодіоди. Це доступний за вартістю, енергоефективний, якісний варіант. Дедалі популярнішими стають лазерні проектори з Китаю. Але є також пристрої на лампах розжарювання. Будь-який із цих варіантів забезпечує якісну трансляцію зображення.

Проектор Китай

Вибір типу матриці

Сучасні мультимедійні проектори, у тому числі в Китаї, можуть бути обладнані різними видами матриць. Вони застосовуються технології LCD, DLP і 1LCD. Також за даним параметром можна вибрати проектори одно-, дво- та триматричні. Від цього залежатиме яскравість, контрастність, перенесення кольорів, відсутність ефекту веселки та інші параметри трансляції відеоконтенту.

Якщо ви мрієте про можливість переглядати якісне кіно або транслювати презентації на гідному рівні, то можете довіритися виробникам з Китаю. Ціни на проектори із цієї країни можна назвати бюджетними. А ось їхня якість тяжіє до преміальної.

Вгору