Кількість
|
Вартість
|
||
|
Розетки та накладні панелі до них: стильні, безпечні, високофункціональні
Життя сучасної людини неможливе без безлічі електроприладів. А деякі стали просто незамінними. І навіть якщо вони оснащені батареєю, все одно їх потрібно підзаряджати. Тому зазвичай у будь-якому будинку на кожному кроці розміщені розетки і накладні панелі під них. В Україні сьогодні здебільшого використовують так звані євророзетки. Хоча це лише один із різновидів такого пристрою.
Що собою являють розетки і накладні панелі під них?
Такий пристрій призначений для безпечного підключення до електрики різних електроприладів. Складається розетка з корпусу, роз'ємів і кріпильного гнізда під вилку. Купити розетку і накладну панель до неї можна в нашому інтернет-магазині. Це будуть надійні пристрої за помірними цінами.
Конструкція розетки
Для забезпечення високого рівня безпеки внутрішня частина розетки виготовляється з кераміки або вогнестійкого пластику. У процесі вибору потрібно враховувати таку інформацію:
- Більш стійкою до ризику загоряння вважається керамічна основа. Також вона виконує функції радіатора, який відбирає на себе тепло, що виникає під час контакту вилки з роз'ємом. Однак такий блок вирізняється досить високою крихкістю порівняно з пластиком.
- Якщо внутрішня частина виготовлена із пластику, то це, найімовірніше, полікарбонат. Він стійкий до займання. Але за надто високих температур може статися плавлення цієї конструкції. Це потрібно враховувати, перш ніж купити розетку з каталогу будь-якого виробника.
- Для виготовлення роз'ємів, від яких залежить якість передачі електроструму, використовується найчастіше бронза або латунь. Дроти до даних контактів приєднуються гвинтовим затискачем. У деяких конструкціях застосовується швидкозатискна система.
Розетки із заземленням
Для заземлення в розетці виводяться спеціальні контакти. Під час встановлення такого пристрою потрібно перевірити підключення електромережі до загального заземлення будинку. Через нього відводиться статична електрика, а також заряд, що йде самопливом, якщо така несправність виникає. У більшості ситуацій необхідно замовити розетку із заземленням. Але в першу чергу це:
- Розетка, до якої підключається потужне обладнання, що виконує функцію нагрівача. Насамперед це бойлери, електрообігрівачі, рушникосушки.
- Розетка, що живить обладнання, яке під час роботи перебуває в контакті з водою. Це пральні машинки, ТЕНи, насоси. Адже вода проводить струм, тому потрібне заземлення.
- Розетка, до якої підключається електрообладнання на складних мікросхемах. Це комп'ютери, ноутбуки, мультиварки, хлібопічки, посудомийки, що виробляють більше статичної електрики.
Основні різновиди
Насамперед розетки розрізняють за кількістю гнізд із роз'ємом на корпусі. Дані пристрої можуть бути на одне або навіть 6 гнізд. Причому можна за бажанням змонтувати монолітний блок з необхідної вам кількості розеток, використовуючи ті ж накладні рамки. Це надзвичайно зручно, а також дає змогу заощадити чимало коштів і місця. Що стосується накладних панелей, то вони виготовляються з того самого матеріалу, що й корпус розеток. Завдяки накладній панелі навіть найбільший блок розеток матиме більш естетичний вигляд.
Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині розетки і накладні панелі купити недорого з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні. А їхня якість відповідає міжнародним стандартам. Також ми гарантуємо оригінальність наших товарів і високий рівень сервісу.