Кількість
|
Вартість
|
||
|
Смарт вимикачі — невід'ємна система розумного будинку
В системі розумного будинку кожен прилад виконує чітко визначені функції, котрі значно підвищують рівень безпеки та комфорту помешкання. Важливим компонентом розумного будинку вважаються розумні вимикачі, котрі допомагають дистанційно керувати під'єднаними пристроями. Достатньо встановити на смартфоні спеціальний додаток, щоби керувати всіма приладами, під'єднаними до розетки. Це дуже зручно, адже дозволяє знизити рівень користування електроенергії, а також підвищити рівень безпеки. Тепер ви не будете забувати, чи вимкнули вдома праску. Смарт вимикачі купити в Україні пропонує магазин ShowTime — тут ви легко зможете обрати розумний вимикач для вашого помешкання.
На що звернути увагу при виборі смарт вимикача?
Найперше, на чому слід наголосити увагу — смарт вимикачі можуть бути з силовою частиною чи без неї. Моделі з силовою частиною встановлюються в підрозетник, розраховані на навантаження до 3600 Вт.
Вимикачі без силової частини накладні, вони фіксуються на двосторонній скотч. Такі вимикачі можуть монтуватися в будь-якому місці, де вам буде зручно, оскільки мають автономне живлення від батарейок, для їх під'єднання не потрібні дроти. Така накладна кнопка дозволяє керувати смарт освітленням через шлюз, вмикати інші пристрої системи розумний будинок. Наприклад, такий вимикач дозволяє вимикати кондиціонер, телевізор чи сигналізацію.
Ще один важливий критерій вибору смарт вимикача:
- з нульовою лінією;
- без нульової лінії.
Нульова лінія у вимикачі потребує приєднання двох силових дротів.
Перед покупкою розумного вимикача ви можете уточнити у консультантів магазину ShowTime: для розетки необхідно два дроти чи вистачить однієї фази?
Якщо в проєкті не передбачено нульова лінія для вимикачів:
- вільна розетка дозволить під'єднати такий вимикач, без необхідності штробити стіни, щоби добратися до розподільної коробки;
- можливо використати вимикач із нульовою лінією та різні реле, щоби комутувати різні види навантажень;
- вимикачі без нульової лінії, до яких підводиться лише фазовий дріт, можна встановити звичайний смарт вимикач.
Ключові переваги розумних вимикачів:
- для їх монтажу не потрібно прокладати спеціальну виділену гілку електроживлення;
- вони допомагають регулювати роботі джерел освітлення та інших приладів централізовано;
- керівним центром може бути смартфон чи планшет;
- використання розумних вимикачів значно скорочує споживання електроенергії — до 42% у порівнянні зі звичайними вимикачами.
На які різновиди смарт вимикачів звернути увагу?
Valena Life with NETATMO — розумна розетка, котра легко заміняє традиційну. За допомогою цього пристрою можна легко керувати джерелами світла, побутовими електропристроями, контролювати споживання електроенергії
Розетка оснащена вбудованим захистом від перевантаження, керується за допомогою розумних бездротових вимикачів або дистанційно.
Розумні вимикачі можуть використовуватися не лише для освітлення ч але й для інших приладів. Наприклад, Celiane with NETATMO використовується для регулювання жалюзі чи ролетів. За допомогою елемента можна організувати локальне чи централізоване керування ролетами, не прокладаючи додаткової проводки. Пристрій керує розумними вимикачами рольставней.
Розумна кнопка Fibaro The Button — цей компактний пристрій можна встановити в будь-якому місці будинку, оскільки він живиться від батарей. Кнопку зручно використовувати для полегшення догляду за літніми людьми. Можна обрати різні кольори кнопок або розфарбувати кнопки — це буде особливо актуально для маленьких дітей.
Обрати розумні вимикачі для будь-яких приладів вам допоможуть у магазині ShowTime.