Кількість
|
Вартість
|
||
|
Актуальність обладнання для регулювання освітлення
Якщо ви плануєте втілити в своєму помешканні концепцію смарт будинку, не зайвим буде обрати обладнання, котре регулює яскравість чи зовсім вимикає освітлення. Завдяки таким пристроям можна заощадити кошти на оплаті квитанцій за електроенергію, а також підвищити рівень комфорту для всіх мешканців квартири чи будинку. В магазині ShowTime ви зможете обладнання для керування освітленням купити в Україні, обравши необхідну вам модифікацію. Всі товари можна поділити на декілька категорій: смарт вимикачі, смарт світильники, реле й лампочки.
Для чого необхідні смарт вимикачі?
Розумні вимикачі дають можливість легко та просто дистанційно керувати не лише розумними лампами чи світильниками, але й іншими приладами. Достатньо встановити на смартфон спеціальний додаток виробника, щоби керувати з одного гаджета усіма вимикачами в будинку.
Смарт вимикачі дозволяють створювати затишну атмосферу у приміщенні, а також вчасно вимикати прилади, заощаджуючи кошти.
Розумні вимикачі можуть бути з силовою частиною і без неї.
Вимикачі з силовою частиною вставляються в підрозетник, витримують навантаження до 3600 Вт. Вимикачі без силової частини мають накладну конструкцію, можуть кріпитися в будь-якому місці, де вам це необхідно, а живляться вони від батарейок.
За типом підключення вимикачі можуть бути з нульовою лінією чи без неї.
За наявності нульової лінії необхідно під'єднання двох силових проводів, тому цю особливість варто врахувати ще на етапі проєктування.
Важливо враховувати тип живлення розумного вимикача — від мережі чи батарейок. Другий варіант зручніший, адже такий вимикач можна розташувати в будь-якому місці, батарейки потрібно замінювати рідко.
Зв'язок між вимикачем та приладами виконується на основі бездротових технологій, найчастіше це Wi-Fi. ТИака особливість дозволяє керувати вимикачем зі смартфона. На вимикачах вказується тип протоколу, за яким він працює:
- ZigBee,
- Bluetooth,
- Wi-Fi.
Переваги розумних лампочок
Смарт лампочки дають можливість програмувати різні світлові сценарії: змінювати колір, температуру світла, яскравість світлового потоку.
Проте на цьому функціонал смарт лампочок не закінчується, адже вони можуть мати й такі функції:
- програмування різних відтінків світла з 16 млн можливих;
- використання світлових сценаріїв для різних дій – читання книги, перегляду фільмів;
- будильник — смарт лампочки можна налаштувати на увімкнення в певну годину, щоби полегшити пробудження;
- можливість підібрати мелодію на колонці, котра буде синхронізуватися зі світловим потоком;
- програмування роботи за розкладом;
- програмування вимкнення — це дозволяє заощадити кошти, актуальне для людей, котрі часто засинають із увімкненим світлом;
- активація режиму нічника — при такому режимі світловий потік буде мінімальним.
Особливості реле та димерів
Для керування одразу декількома світильниками використовуються розумні реле, котрі можуть керуватися дистанційно чи за допомогою голосового асистента. Реле дозволяють програмувати освітлення за власним бажанням, імітувати наявність людей, коли вас немає у будинку. Реле можна поєднувати з іншими розумними пристроями в спеціальному застосунку.
LED димери виконують функції інтерфейсу між шинною системою та світильниками. Реле мають високу функціональність та компактний дизайн, займає дуже мало місця.
Залежно від модифікації, реле можуть мати різну кількість каналів, наприклад, модель LED KNX має 4 канали та вісім логічних функцій.
Обрати реле, діммери чи смарт світильники вам допоможуть консультанти магазину ShowTime.