Кількість
|
Вартість
|
||
|
Акустичні розетки для вашої аудіотехніки
Один з основних способів здійснення передачі звукових сигналів - по кабелю. Але якщо доводиться встановлювати кілька колонок на відстані від джерела звуку, то не небажано тягнути по приміщенню цілу павутину. Для цього використовується грамотна розводка. А по стінах виводяться акустичні розетки. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині.
Особливості влаштування, монтажу та різновиди акустичних розеток
Аудіо розетки застосовуються для підвищення комфортності експлуатації акустичного обладнання. З'явилися такі пристрої всього кілька десятиліть тому. З їхньою допомогою можна зменшити кількість кабелів у приміщенні. Тому купити акустичні розетки в Києві та інших містах України заведено насамперед для приміщень, у яких встановлено різного роду акустичні системи. Це один з елементів сучасного дизайну під час встановлення домашнього кінотеатру, AV ресивера та інших видів звуковідтворювального обладнання.
Будова аудіо розетки
Щоб з'єднати, наприклад, телевізор з AV ресивером, необхідно провести безліч кабелів. Якщо робити це по плінтусу, по підлозі, за шафками або по стінці, то може вийти величезна зв'язка провідників, розтягнутих у різні боки. Цю ситуацію істотно розвантажують акустичні розетки. Замовити з доставкою їх можна в нашому інтернет-магазині. З їхньою допомогою ви зробите будь-яку розводку акуратною і ненав'язливою. Адже вам доведеться робити приєднання під такі можливі роз'єми:
- HDMI, USB, RJ-45 LAN;
- композитний варіант;
- вихід під навушники;
- цифровий оптичний
- цифровий коаксіальний;
- мікрофонний 3,5/6,3;
- під пружинні засувки;
- під гвинтові засувки.
Вибір способу монтажу
У сучасних новобудовах аудіокабель розводять по стіні згідно з проєктною документацією. Тому під час купівлі нової квартири ви можете розраховувати на те, що вам не доведеться займатися вивченням питання, як встановити акустичну розетку. На сайті нашого магазину, до речі, ви знайдете і таку інформацію.
Робити проводку необхідних кабелів бажано на етапі будівництва. В іншому разі потрібно зробити штроблення стін. Можливий також монтаж під гіпсокартонну стіну. Це буде прихована проводка. Таким чином вона не погіршить зовнішній вигляд вашого інтер'єру.
Ще один спосіб - це укладання кабелів по спеціальному каналу або плінтусу. Це також набагато естетичніше, ніж відкрита проводка. До того ж при цьому знижується ймовірність пошкодження кабелю, наприклад, у процесі перестановки меблів або за інших обставин.
Специфіка встановлення
Щоб правильно розмістити кабель і розетку на оштукатуреній стіні, потрібно спочатку виконати штроблення. Це нескладний процес, що вимагає мінімуму матеріальних і фізичних вкладень. Порядок його виконання наступний:
- прорізання поглиблення в стіні;
- розміщення підрозетника;
- монтаж акустичної розетки;
- підключення аудіо проводки;
- монтаж декоративної рамки.
Різновиди розеток
Розетки для підключення акустичних приладів бувають різних форм і конфігурацій. Основні з них:
- на 2 підсилювачі, із засувками;
- на 4 підсилювачі, із засувками;
- на 2 канали і 3 RCA роз'єми;
- на 3 роз'єми, 2 аудіо, 1 відео.
Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині акустичні розетки купити недорого з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком доступні. Незважаючи на те, що це продукція найкращих сучасних виробників. Завдяки наявності таких розеток істотно підвищиться комфорт вашого житла. Також це позитивно позначиться на його вартості, наприклад, якщо ви вирішите його продати або обміняти.