Кількість
|
Вартість
|
||
|
Обираємо підсилювачі потужності для навушників
Звукові хвилі передаються в акустику завдяки електронним сигналам. Проте вони часто надходять дуже слабко, тож дифузори акустики просто не реагують на них. Саме тому для якісного відтворення звукових композицій важливо використовувати підсилювач гучності сигналу. Якщо ви плануєте професійно працювати з музикою, часто слухати музику в нічний час, оптимально буде підсилювачі потужності з виходом AUX купити в Україні. Саме цей вихід створений для під'єднання навушників із роз'ємом 3.5 мм. В магазині ShowTime представлено широкий асортимент підсилювачів потужності з виходом AUX.
Основні типи підсилювачів потужності
Підсилювачі можуть бути попередніми, фонокоректорами. Попередні підсилювачі відповідають за посилення слабкого сигналу на початку, коли він надходить від джерела відтворення. Такий підсилювач підіймає рівень сигналу таким чином, щоби надалі підсилювач зміг його сприйняти.
Фонокорректор — ще один різновид підсилювача, котрий використовується для програвачів вінілових платівок. Фонокоректор передає слабкий сигнал від тонарма до передпідсилювача, також виконує RRIA-корекцію сигналу.
За типом схемотехніки підсилювачі можуть бути ламповими та напівпровідниковими.
Лампові підсилювачі з'явилися найпершими, проте й зараз не здають позицій. Лампові моделі посилюють сигнал шляхом подачі через радіо чи вакуумні лампи. Останні живляться від трансформатора, котрий генерує струм високої напруги.
Хоча лампові підсилювачі мають досить просту конструкцію, з'явилися ще в 50х роках минулого століття, вони й зараз використовуються більшістю виробників Hi-Fi систем.
Переваги лампових підсилювачів:
- простота конструкції;
- надійність;
- тривалий термін ламп — до 10000 годин роботи;
- відсутність білого шуму;
- чудовий зовнішній вигляд, адже під час роботи лампи світяться.
Напівпровідниковий підсилювач вважається надійнішим, адже в ньому встановлені не лампи, а транзистори. Саме через них підсилювач пропускає та підсилює сигнал.
такі підсилювачі мають більшу потужність, не вимагають високого рівня напруги, окрім цього продукують менше тепла.
Ключові плюси напівпровідникових підсилювачів:
- компактні розміри — оскільки всередині нема габаритних трансформаторів і ламп;
- високий рівень потужності;
- надійність.
До цього слід додати, що напівпровідникові підсилювачі мають меншу ціну, якщо порівнювати з аналогічними ламповими моделями.
Відомі виробники підсилювачів з виходом AUX
Мають попит підсилювачі бюджетного класу від компанії MT-Power. В асортименті бренду представлено чимало якісних інтегральних підсилювачів. Зокрема можна згадати про модель Artone PMS-3180 — це підсилювач потужністю 180 Вт для систем фонового звуку в торговельних та громадських приміщеннях з можливістю озвучення до трьох зон з незалежним регулюванням гучності. Окрім традиційних підсилювачів лінійних та мікрофонних входів, підсилювач має модуль MP3 плеєра та FM тюнера, а також підтримку приймання потокової музики через Bluetooth.
Arcam FMJ A49 — інтегральний стерео підсилювач, виконаний в масивному металевому корпусі великої висоти. Корпус має демпфування, котре захищає електронні схеми від механічних вібрацій.
Вихідні каскади Arcam FMJ A49 працюють у класі G з використанням декількох джерел живлення. Завдяки цій відмінності досягається високий рівень економічності, в поєднанні з чудовою якістю звучання. У вихідних каскадах використані паралельно включені дискретні транзистори, що важливо для гарної термостабільності і мінімальних викривлень.