Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стерео підсилювач

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стереопідсилювачі: найвища надійність і якість для ваших аудіосистем

Якісний стереопідсилювач — це основа будь-якої Hi-Fi системи. Уже багато років разом з колонками він є її незамінним компонентом. Але це не означає, що дане обладнання залишається незмінним. Адже сьогодні виробляються абсолютно нові, більш потужні й надійні стереопідсилювачі. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині Showtime. Ми пропонуємо продукцію топових виробників за найпривабливішими розцінками.

Що собою являють стереопідсилювачі з каталогів провідних виробників?

Оскільки дане обладнання є обов'язковим в сучасних стереосистемах, його виробництвом займається величезна кількість іменитих торгових марок. В основному їх продукція відрізняється від виробів інших брендів якістю, дизайном, а також деякими технологічними нюансами, спрямованими на посилення та поліпшення одержуваного звучання. Це можуть бути бюджетні моделі, доповнені широким функціоналом, вироби середньої вартості й найвищого цінового діапазону.

Стереопідсилювач як прилад

Стереопідсилювач по суті є двоканальним приладом. Він призначений для прослуховування музичного контенту високої якості при посиленій потужності з найменшими спотвореннями. Його коефіцієнт корисної дії досягає 70%. Стереопідсилювачі, купити в Києві які можна через наш інтернет-магазин, служать сполучною ланкою між джерелом звуку, тобто акустичною системою, і її споживачем, тобто слухачем. Цей прилад дає можливість отримати задоволення від всіх граней звучать музичних творів. При цьому він ще й емоційно забарвлює їх. На сучасних моделях таких пристроїв встановлюються спеціальні системи, які дозволяють поліпшити якість звуку. До них відносяться:

  • DSP. Тобто Digital Signal Processing. Вони здійснюють цифрову обробку звукових сигналів, що йдуть від джерела.
  • Еквалайзери, тобто тембрблокі або вирівнювачі. Їх завдання - вибіркове коригування амплітуди звукових частот.

Оновлені пристрої

Сьогодні покупці віддають перевагу новішим моделям, що мають розширений функціонал і відмінні звукові характеристики. Наприклад, їх приваблюють такі параметри:

  • Багато сучасних стереопідсилювачів, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині, крім аналогового входу оснащені також Фонокоректори, передбаченим під картриджі ММ типу.
  • Також в них передбачені цифроаналогові перетворювачі під коаксіальний і оптичний інтерфейс. Вони готові для підключення домашнього кінотеатру, цифрового програвача, телевізора або ігрової консолі.
  • Передові технології неодмінно використовуються при виготовленні такого обладнання, як стереопідсилювач. В інтернет-магазині Showtime представлені саме такі моделі з поліпшеними характеристиками.
  • Фірмові технології дають розширений діапазон частот і знижують ймовірність спотворення. В результаті стереопідсилювач транслює чисте детальне звучання з соковитими басами й відмінною передачею високих частот.
  • Багато пристроїв зібрані на основі фірмових підсилюючих модулів зі струмового зворотним зв'язком. Завдяки цьому виробникові вдається досягти максимально якісного, мелодійного, близького до живого звучання.
  • Більш дорогі пристрої оснащені потужними підсилювачами і великими тороїдальними трансформаторами. Збираються ці прилади на добірних комплектуючих, що також служить основою надійності.

Пропонуємо вам вибрати в нашому каталозі гарантовано фірмовий стереопідсилювач. Ціни у нас цілком доступні. А ось якість наших товарів завжди відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Вгору