Кількість
|
Вартість
|
||
|
Переваги та відмінності мультизонних ресиверів
Якщо ви плануєте створити повноцінну мультимедіа систему, вам не обійтись без ресивера. Цей компонент відповідає за прийом сигналу, його подальше декодування з цифрового в аналоговий формат. Також сучасні ресивері оснащуються підсилювачами, радіо тюнерами, мають багато функцій та технологій для покращення якості звучання. Мають попит мультизонні ресивери, котрі дозволяють створювати системи мультирум. В інтернет-магазині ShowTime ви маєте чудову можливість ресивер мультизонний купити в Україні, обравши для себе оптимальну модель.
В чому відмінності мультизонного ресивера?
Використання мультизонного ресивера дозволить створити систему мультирум у вашій квартирі чи будинку. Зовсім недавно цей термін був доступним лише професійним інсталяторам та продавцям дорогого обладнання для «розумного дому». Завдяки використанню мультизонного ресивера можна вкластися в значно меншу суму. Якщо раніше систему мультирум потрібно було монтувати на етапі будівництва, щоби прокласти кабелів в стінах, тепер всі маніпуляції значно спростились.
Мультизонні AV-ресивери для домашнього кінотеатру мають вихід на сім, дев'ять чи одинадцять каналів. Інколи в таких ресиверах передбачено більше клем для під'єднання динаміків, аніж каналів.
Завдяки підтримці технології Wi-Fi ресивери підтримують можливість бездротової передачі сигналу, що значно спрощує задачу по інсталяції системи. Замість музичних серверів можна використовувати недорогі, проте якісні медіа програвачі та прилади з підтримкою DLNA протоколу. Поєднання медіа програвача та мультизонного ресивера дозволить побудувати просту, якісну мультирум систему за доступною ціною.
Найпростіший спосіб створити мультирум систему, наприклад, на три зони — знайти ресивер на 9 чи 11 каналів. Такий пристрій має оснащуватися виходом на акустику для зон 2 і 3. Такі ресивери часто підтримують звук на три зони (три джерела), тому ви зможете слухати різні треки у трьох зонах.
Оскільки всі сучасні ресивери легко синхронізуються зі смартфонами, ви легко оберете потрібне джерело музики для кожної зони.
Популярні бренди мультизонних ресиверів
Одним з лідерів цього сегменту ринку є компанія Yamaha, продукція котрої приваблює видатними звуковими характеристиками. Зокрема ви можете обрати мультизонний ресивер R-S202, виконаний в елегантному дизайні. Сумісність з Bluetooth гарантує бездротовий доступ до музики з вашого смартфона.
Серед важливих відмінностей ресивера відзначимо:
- фіксоване налаштування на 40 радіостанцій;
- акустичні клеми та селектор для двох пар акустики;
- простий та зручний пульт дистанційного керування;
- висока якість звучання, що опирається на багатий досвід Yamaha та іноваційні технології.
Ресивер створено на базі концепції Natural Sound, котра забезпечує повністю натуральне звучання та ретельне пропрацювання всієї конструкції. Ця модель дозволить насолоджуватися дуже музичним, насиченим звучанням.
Розташування силового трансформатора поруч зі схемою кінцевого каскаду знижує втрати потужності, підвищує пікову потужність блоку живлення. Ця особливість додатково підвищує гучність.
Denon AVC-X6700H — 11.2-канальний ресивер з вбудованим Denon та голосовим керуванням.
Потужність 205 Вт на канал гарантує по справжньому захоплююче об'ємне звучання в форматах Dolby Atmos та DTS:X. Ви можете обійтися без стельової акустики, адже ресивер підтримує технологію віртуалізації Dolby Atmos Height.
Ресивер мультизонний замовити онлайн, щоби створити потужну аудіо систему, ви можете в магазині ShowTime.