Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вінілові програвачі з кришкою у комплекті

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стильні та зручні в керуванні вінілові програвачі з кришкою

Справжні меломани прагнуть придбати вініловий програвач, котрий стане перлиною мультимедіа системи. Більшості слухачів складно відрізнити звучання вінілової платівки та музики зі стрімінгових платформ. Насправді лише вініловий програвач може відтворювати аналоговий звук. Коли голка знімає з платівки звук, без жодного стиснення, ви зможете не лише почути, але й відчути справжню магію. Такий звук не в змозі видати навіть найсучасніші цифрові програвачі. В магазині ShowTime ви зможете вінілові програвачі з кришкою у комплекті купити в Україні.

Вінілові програвачі з кришкою у комплекті

Для чого потрібна кришка на програвачі?

Очевидна функція прозорої кришки — захист основи, платівки та інших компонентів від забруднень. Спробуйте залишити програвач без кришки хоча б на день і побачите — який шар пилюки осідає зверху. Якщо опорний диск можна легко почистити від пилюки, то тонарм та голки очищати набагато складніше.

Також кришка захищає програвач від випадкових пошкоджень, наприклад, падіння сторонніх предметів на основу, опорний диск.

Менш очевидна функція кришки — естетична. Програвач у закритому вигляді виглядає стильно та лаконічно, не псує вигляд сучасного інтер'єру.

Важливі критерії вибору вінілового програвача

Щоби було простіше обирати програвач, розглянемо основні компоненти, з яких він складається:

  • основа, з'єднана з двигуном — саме на неї встановлюється платівка;
  • тонарм — важіль, на кінці якого закріплено головку з голкою;
  • звукознімач — це картридж, поєднаний з голкою, котра забезпечує знімання звуку з каналів.

За кількістю компонентів у складі програвач може бути стаціонарним та системи все-в-одному. Стаціонарний може мати вбудований фонокоректор чи бути без нього. Системи все-в-одному оснащені і фонокоректором, і підсилювачем і акустичними системами. Така система значно спрощує налаштування, адже у вас нема потреби шукати та встановлювати акустику.

Тип картриджа — MM чи MC. Перший варіант має у складі рухомий магніт, котрий з'єднується з тримачем голки. Тут електричний сигнал генерує голка, котра коливається відносно нерухомої котушки.

MC — в такому картриджі все навпаки, до голкотримача приєднано котушку, і вже вона рухається відносно нерухомого магніту. На тип картриджа потрібно звертати увагу, адже вони мають різні рівні вихідного сигналу, відповідно, потребують різних фонокоректорів.

Оптимально обирати вініловий програвач, в котрих можна замінити голку та картридж. Навіть голки з алмазною голівкою рано чи пізно зношуються (термін служби від 2000 до 4000 годин), відповідно знадобиться заміна.

Тип привода — більшість програвачів оснащуються ремінним приводом, котрий під'єднується до роторного двигуна. Такі моделі працюють майже безшумно, проте ремінь потрібно регулярно змінювати. Модель з прямим приводом надійніша, адже всередині немає рухомих деталей.

Вінілові програвачі з кришкою

Популярні моделі програвачів із захисною кришкою

Якщо ви шукаєте просте та недороге рішення для домашньої мультимедіа системи, зверніть увагу на Denon DP-29F. Цей програвач оснащений опорним диском високої точності, виготовленим з литого алюмінію. Такий опорний диск рівномірно розподіляє інерційну масу, гарантує стабільне обертання.

Автоматична система вмикає музику простим натисканням кнопки, перериває роботу після завершення відтворення.

Вбудований фонокоректор дозволяє під'єднувати програвач до інтегрального підсилювача, не оснащеного фонокоректором.

За знімання звуку з платівки відповідає картридж ММ DSN-82, тому для прослуховування музики вам достатньо під'єднати програвач до домашньої системи.

Вгору