Кількість
|
Вартість
|
||
|
Обираємо вініловий програвач з покращенням якості звуку
Сучасні технології дозволяють створювати аудіо техніку, котра відтворює максимально деталізований, насичений та об'ємний звук. Зокрема мова йде про вінілові програвачі, звучання котрих цінують меломани всього світу. Звук вінілу відрізняється теплішим звучанням, в котрому можна почути найдрібніші нюанси. Щоби звук був дійсно ідеальним, у програвачах застосовують різноманітні технології для його покращення, зокрема фонокоректор, котрий може бути зовнішнім чи інтегрованим. Якщо ви не хочете витрачати час на пошуки, встановлення та налаштування фонокоректора, оптимально буде вініловий програвач із вбудованим фонокоректором купити в Україні. Широкий асортимент цих пристроїв, від відомих брендів, пропонує інтернет-магазин ShowTime.
Що таке фонокоректор та які задачі він виконує?
Кажучи просто, це пристрій, котрий посилює сигнал з програвача до рівня, котрий дозволяє під'єднати його до акустичної системи. Ще одна функція фонокоректора — перетворення сигналу та повернення його до тієї форми, котра була на первісному запису.
Первісний звуковий сигнал отримує різноманітні викривлення тонального балансу, зокрема при запису на вініл. Щоби зробити сигнал лінійним, використовується фонокоректор.
Звук, котрий записується на платівки, відповідає кривій стандарту RIAA, котрий був затверджений для всіх платівок після 1954 року. Фонокоректор повертає сигнал до того вигляду, в якому він початково був зведений до появи викривлень під час запису. Точність відтворення звуку сильно впливає на якість звучання всієї системи при відтворенні вінілових платівок. Фонокоректор виправляє проблему, обробляючи сигнал для покращення якості. Для цього високі частоти опускаються, а низькі — підіймаються для досягнення балансу звучання.
Отже, основна функція фонокоректора — ланцюжок корекції, котра може бути активною чи пасивною. Корекція форми сигналу відбувається в пасивних ланцюгах з резисторів, конденсаторів і котушок або ж за допомогою активних транзисторів чи лампових каскадів.
Якщо в програвачі не буде фонокоректора, вбудованого чи зовнішнього, ви ледь почуєте звук, котрий відтворюється з платівки.
Більшість фонокоректорів працюють з рухомим магнітом MM-картриджів. Деякі моделі також підтримують стандарт рухомої котушки MC. Голівки відрізняються імпедансом, рівнем вихідної напруги. Сучасні цифрові фонокоректори мають можливість внесення налаштувань, залежно від індивідуальних вимог користувача.
Розмаїття моделей вінілових програвачів із фонокоректором
Якщо ви хочете вініловий програвач із вбудованим фонокоректором замовити онлайн, обравши з бюджетної категорії, зверніть увагу на Denon DP-300F. Виконаний у стильному дизайні, цей програвач має важкий пластиковий корпус із товстими стінками.
Пристрій повністю автоматизований — після збірки та налаштування фонокоректора, потрібно натиснути «Старт», щоби голка тонарма сама стала на доріжку.
Опорний диск виготовлено з алюмінію методом лиття під високим тиском. Ця технологія забезпечує плавне, рівномірне обертання. В тонармі реалізовані функції антискейтингу та мікроліфт, також можна регулювати притискну силу.
Audio-Technica AT-LPW50PB – стильний програвач з повністю ручним керуванням. Всі його компоненти створені таким чином, щоби користувач міг насолодитися аудіофільским звучанням.
Стіл виконаний з міцного МДФ з глянцевим покриттям — така основа ефективно приглушує вібрації, що позитивно відбивається на загальній якості звучання.
Серед інших особливостей програвача відзначимо:
- датчики швидкості — підтримують плавність обертання платівки;
- прямий тонарм, виконаний з вуглецевого волокна;
- регульована притискна сила;
- хедшелл з універсальним кріпленням, картриджем з двома рухомими магнітами;
- вбудований фонокоректор з можливістю відключення.
Допомогу у підборі вінілового програвача з фонокоректором ви завжди зможете отримати в магазині ShowTime.