Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ресівер 8K

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ресивери з підтримкою 8K: нові технології з більш досконалим функціоналом

Сучасні виробники аудіо-відео електроніки постійно працюють над її вдосконаленням. Революційним оновленням стали ресивери з підтримкою 8 K. Купити в Україні їх можна від топових виробників через наш інтернет-магазин Showtime. Ми пропонуємо продукцію провідних брендів на найбільш привабливих для наших покупців умовах.

Що собою являють і чому варто купити ресивери на 8 K в інтернет-магазині Showtime?

Можливість підтримки 8 K багаторазово покращує якість функціонування домашніх кінотеатрів. Адже це означає, що до ресивера можна приєднувати екран з роздільною здатністю 8 K. Це найсучасніший рівень відтворення відеоконтенту. Ресивери 8 K, купити в Києві які можна через наш інтернет-магазин, пропонують безліч нових функцій для любителів домашніх кінотеатрів, відеоігор і музики. Такі пристрої створені з використанням технологій eARS, HDR10 + і з підтримкою форматів самого різного рівня. Це дозволяє отримати найвищу якість звучання, зображення і комфорт в експлуатації обладнання.

Домашні кінотеатри та ресивери 8k

Нові формати, створювані багатоканальним звуком, дозволяють відчути ефект повної присутності в подіях, які відбуваються на екрані. Ресивери 8K, замовити які можна в нашому інтернет-магазині, — це найкращий ресурс для того, щоб найкраще насолоджуватися кінофільмами та музичними шоу. Дозвіл 8К дозволяє передавати відео в самих різних форматах і з підтримкою нових технологій, розроблених для вдосконалення зображення. Нова функція HDMI, відома як Quick Media Switching, дає можливість без затримки здійснювати перемикання зображення від самих різних видів джерел. Щоб якість кольору, яскравості та контрастності було максимально високим, останні моделі з лінійки X розробляються з підтримкою технологій HDR10, HLG, Dolby Vision і так далі.

Рух вперед до нових рівнів

Застосування обладнання з оновленими функціями дозволяє геймерам більш інтенсивно рухатися до нового рівня. Адже відео перед ними буде ідеально якісним і чітким, а рухи персонажів — природними й плавними. Наявність змінної частоти оновлень дозволить налаштувати швидкість ігрового процесу до оптимального рівня. Під час зміни локацій не виникатимуть виснажливі затримки. Нові ресивери 8K, замовити з безкоштовною доставкою які можна через наш інтернет-магазин, дають можливість поліпшити якість будь-якого відеоконтенту з колишніх дозволів 4К і HD до ідеального рівня завдяки технології Upscaling. В результаті набагато більше людей отримають високоякісне зображення в новому форматі.

Фільми з багатоканальним звуком

Використання технології з багатоканальним звуком, забезпеченим ресивером з 8K, дає можливість вибирати контент з найкращою якістю. При цьому звучання виходить об'ємним внаслідок вдалого декодування. Новітній формат забезпечує відмінне поєднання роботи телевізора, потокових приладів, ігрових приставок і будь-яких інших джерел контента.

Це далеко не всі переваги, які забезпечує ресивер 8K. Вартість даного обладнання в нашому інтернет-магазині відчутно нижче, ніж в середньому по ринку. А ось фірмову якість продукції таких брендів, як Denon, Marantz, Yamaha, Anthem ми гарантуємо шляхом прямого співробітництва з виробниками. Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором обладнання даного типу, що оптимально підходить для вас.

Вгору