Останнім часом покупців дедалі більше цікавлять телевізори типу 4K. Вони відомі як пристрої з ультрависокою роздільною здатністю, тобто Ultra HD. Їм властиво безліч переваг. Зрозуміти, чим телевізор 4К відрізняється від звичайного Full HD, допоможуть консультанти інтернет-магазину Showtime.

ТБ 4К і звичайний full HD: у чому складаються основні відмінності?

Насамперед при оцінці характеристик телевізорів Ultra HD варто відзначити високу якість та відмінну деталізацію картинки. Їх важко не помітити навіть неозброєним оком. Телевізори типу 4K відтворюють супер деталізовану картинку з відмінною яскравістю, унікальною контрастністю і вражаючою перенесенням кольору. Провідні технології пророкують цьому устаткуванню в майбутньому ще більш активне вдосконалення. Тому багато торгових марок сьогодні активно розробляють і створюють свої оригінальні телевізори 4K. Купити в Україні можна найкращі моделі цього обладнання від таких брендів, як LG, Panasonic, Sony та Samsung. Причому кожна їхня новинка має безліч унікальних характеристик.

Чим телевізор 4K відрізняється від звичайного?

8 причин купити телевізор 4К

Таке обладнання багато в чому перевершує звичні Full HD телевізори. Переваги інновації можна перераховувати дуже довго. Наші консультанти називають ряд основних причин чому варто замовити телевізор 4К, а не звичайний Full HD.

  1. Устаткування завтрашнього дня. За такими пристроями майбутнє. Покупці у всьому світі високо оцінюють роздільну здатність 4K. Найближчою перспективою на нього перейде телебачення.
  2. Універсальність 4K телевізора. На них має чудовий вигляд не тільки контент, знятий з роздільною здатністю 4K, але також відеоматеріали, створені як Full HD.
  3. Якісна трансляція фото. Екрани 4К придатні для перегляду фотографій. Сучасні фотоапарати давно перевершили Full HD, тому 4K — оптимальний варіант.
  4. Випуск дисків 4K blu-ray. З їх допомогою набагато простіше підібрати контент для перегляду на інноваційних телевізорах з ультрависокою роздільною здатністю.
  5. Висока частота розгортки. Телевізор 4К купити доречно не тільки через відмінну роздільну здатність, але також завдяки отриманню більш динамічних сцен з передачею дрібних деталей та їх чітких контурів.
  6. Веб-серфінг. За допомогою такого телевізора можна не лише дивитися фільми, а й переглядати інтернет, читати форуми, скролити стрічку новин у соцмережах.
  7. Перегляд Ultra HD фільмів. Їх можна записувати на флешки або зовнішній вінчестер, що мають великий обсяг пам'яті. У 4K телевізорі такий контент виглядатиме набагато краще.
  8. Застосування в ігровій промисловості. Для створення сучасних ігор виробники використовують передові технології, включаючи дозвіл 4К. А за допомогою телевізора Ultra HD краще отримати ефективний геймерський дует.

Телевізор 4K

Дозвіл 4К чи Ultra HD?

Насправді Ultra HD застосовується для позначення надвисокої роздільної здатності. 4K своєю чергою це його підтип. Тобто Ultra-HD це ширше поняття. Але найчастіше різними виробниками вони використовуються для позначення того самого поняття. У результаті 4K, як найпростіше і інтуїтивно зрозуміле позначення, для споживачів вважалося зручнішим. Але, як і раніше, 4К і Ultra HD вважаються взаємозамінними. Це іноді плутає покупців. Кардинально змінює ситуацію поява ще одного типу Ultra HD телевізорів — 8k. Завдяки цьому стають зрозумілішими відмінності між Ultra HD та 4K.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити телевізор 4К, у каталозі інтернет-магазину Showtime ви знайдете найкращі пропозиції за найбільш вигідними розцінками. Ви неодмінно залишитеся задоволені придбаним обладнанням та якістю наших послуг.