Проєктор — це широко затребуваний на сьогодні прилад, який можна купити для вирішення безлічі завдань. Різні бренди, серії, моделі відрізняються особливими характеристиками. Але як правильно вибрати проєктор? Розібратися з цим питанням вам допоможуть консультанти нашої компанії Showtime. Для цього вони мають достатній досвід застосування і продаж обладнання даного типу.

Основні різновиди проєкторів з каталогів провідних виробників

Якщо раніше ви не мали досвіду роботи з такими приладами, то вам потрібно буде розібратися в їх характеристиках. Адже найчастіше великий асортимент тільки ускладнює їх вибір. Тому так важливо отримати адекватні роз'яснення, як правильно вибрати проєктор. В першу чергу при цьому потрібно виходити з його завдань і умов майбутнього використання.

Як вибрати проєктор?

Проєктор для бізнесу

Сьогодні надзвичайно затребувані проєктори для офісних та інших бізнес приміщень. У них застосовується яскраве освітлення. І хоча його можна вимкнути або приглушити, але проєктор повинен працювати й за такого світла. Для цього потрібна висока яскравість приладу, а також інші актуальні параметри.

Стаціонарні прилади

Сьогодні, як і раніше широко затребувані стаціонарні проєктори. Таке обладнання встановлюється в переговорних, конференц-залах, кабінетах для нарад, зонах проведення семінарів і тренінгів. Ключові вимоги до них можна сформулювати наступним чином:

 • Яскравість. Вона повинна бути не нижче, ніж 5000 люменів. Контрастність потрібно вибирати в співвідношенні 5000 до одного. Завдяки цьому проєктор, замовити який можна в нашому магазині, можна буде застосовувати навіть в незатемненому залі.
 • Формат. Кращий варіант — FULL HD 1920х1080, в іншому співвідношенні WXGA — 1920х1200. Вибір на їх користь дозволяє забезпечити розміщення істотного обсягу візуальної інформації на кадрі, що демонструється.
 • Простота і швидкість настройки. Це важливо для того, щоб було зручніше коректно експлуатувати обладнання даного типу. Адже його експлуатацією займаються в основному звичайні офісні співробітники.
 • Сумісність. Дуже важливо купити проєктор, який підходить для роботи з різними джерелами сигналу. Переважно це комп'ютер або смартфон. Хоча це далеко не весь перелік цих приладів.

Проєктор в офіс

Переносні прилади

Сучасний проєктор повинен бути мобільним, щоб його зручно було переміщати до місця призначення. Переносні моделі продаються в спеціальних дорожніх сумках. Вони відрізняються такими параметрами:

 • Легка вага. Це важливо для комфортного транспортування. Для цього маса проєктора повинна бути не більше 3 кг.
 • Яскравість. Мінімальний параметр - 3000 люменів. Рівень контрастності повинен бути не нижче, ніж 3000 до одного. Це оптимальні характеристики для отримання якісного зображення.
 • Формат. Він важливий для того, щоб таблиці, шрифти, графіки та інші деталі відображалися максимально чітко. Оптимальним варіантом є проєктор з каталогу нашого магазину WXGA з форматом 1920х1200 і вище.
 • Сумісність. Прилад повинен бути оснащений достатньою кількістю роз'ємів і виходів. Це важливо для зручного під'єднання різних гаджетів і девайсів, включаючи кінопроєктор чи комп'ютер.

Проєктор для кінотеатру

Дане обладнання призначене також для роботи без приглушеного світла. Відповідно, такий проєктор купити важливо з високою яскравістю, точною передачею кольору, високим рівнем контрастності. Яскравість може бути помірною, наприклад, від 1200 до 1800 лм. Адже в кінотеатрах, включаючи домашні його втілення, передбачається наявність затемнення. Для домашнього варіанту підійде формат 3LCD або DLP. Вони мають високий рівень дозволу і якості візуалізації. Однак їх вартість набагато нижча, ніж в аналогічних приладів, створених за іншими технологіями.

Якщо вам потрібно купити проєктор для кінотеатру комерційного типу, то він повинен бути більш потужним, здатним на тривалу безперебійну роботу. В такому випадку вам порекомендують професійні прилади, оснащені лазерними джерелами світла, якіснішою передачею кольору, безшумною роботою і цілою низкою додаткових опцій, які сприяють підвищенню якості створюваного зображення. У кращих моделях закладена опція виправлення викривлень трапецієвидного типу з опуклими або увігнутими поверхнями, а також можливість кольорокоригування. Такі проєктори замовити з доставкою по Україні через наш сайт доречно при оформленні виставок, різноманітних шоу-програм і концертів.

Проєктор для школи

Дане обладнання стало незамінним в навчальних закладах, від шкільного класу до університетської аудиторії. Переважно це LCD моделі. Але до них ставляться особливі вимоги. При цілком стандартних характеристиках важливо, щоб баланс ціни і якості в них був оптимальним. Бажано, щоб лампа в приладі була розрахована на тривалий термін експлуатації. Це актуально і для економії на обслуговуванні. Крім того, проєктори для школи, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині, відрізняються такими параметрами:

 • Майже повністю безшумна робота. Завдяки цьому учні будуть чітко чути свого викладача.
 • Установка поруч з екраном. Це в основному середньофокусні та короткофокусні проєктори нового покоління.
 • Тип формату. Кращим стане варіант з найвищими параметрами. Але співвідношення 4: 3 або 16:10 буде оптимальним.
 • Герметичність корпусу. Він повинен забезпечувати захист приладу від проникнення в його внутрішню частину пилу і вологи.

Сучасні технології для виготовлення мультимедійних проєкторів

Сьогодні проєктори купити в Україні можна самих різних видів. У тому числі в процесі вибору потрібно враховувати, із застосуванням яких технологій вони виготовлені. Найвідомішими вважаються, наприклад, LCD, LED, DLP. Але з ряду причин багато хто з них не стали популярними. Так, проєктори з CRT, що функціонують на електронно-променевих трубках, дуже рідко зустрічаються в продажу. Технологія LDT вимагає серйозного доопрацювання. А LED проєктори відрізняються вузькою сферою застосування. Вони компактні, однак формують недостатньо яскраве і контрастне зображення. Тому переважно користувачі вибирають інші проєктори. У Києві та інших містах України найбільше охочих придбати обладнання з такими технологіями:

 • DLP і 3-чіп DLP. Такий проєктор працює з наслідувальною матрицею. На її панелях встановлено величезну кількість мініатюрних дзеркал. В результаті відмінно передаються всі основні відтінки.
 • LCoS. Проєкційне обладнання з такою технологією практично не має недоліків. Для формування зображення в ньому застосовується особлива конструкція на три матриці.
 • LCD і 3LCD. Перший варіант розрахований на створення зображення із застосуванням РК просвітної матриці. Його якість підходить для офісів і навчальних закладів. А ось 3LCD проєктор створюються з трьома матрицями. В результаті формується відмінна передача кольору і дуже реалістична картинка. Це важливо в процесі різноманітних бізнесових і наукових презентацій.

Проєктор в школу

Щоб розібратися, як правильно вибрати проєктор, рекомендуємо вам звернутися до наших консультантів. Вони нададуть усі необхідні роз'яснення, а також допоможуть правильно вибрати й замовити обладнання даного типу, яке найкраще підійде під умови його подальшого використання.