У міру розвитку технологій телевізори стають дедалі тоншими, залишаючи менше місця для вбудованих динаміків. Щоб вечір кіно у ваших чотирьох стінах не затьмарила погана якість звуку, покупка звукової панелі стане ідеальним доповненням до вашого телевізора.

Саундбар — це система об'ємного звучання, що складається з декількох динаміків, які компактно розташовані всередині одного корпусу динаміка. Електронні та акустичні ефекти створюють віртуальне тривимірне звукове враження та, таким чином, забезпечують унікальні телевізійні моменти. Завдяки своїй тонкій конструкції, звукова панель перевершує звичайні домашні кінотеатри, які займають значно більше місця у вашій кімнаті.

Саундбар — чому варто купувати?

Короткий огляд функцій звукової панелі

Крім компактного дизайну, саундбар вражає простотою установки. Таким чином, його можна легко розмістити над чи під телевізором, і він не займе багато додаткового місця. У більшості випадків необхідні кабелі входять до комплекту. Багато саундбарів працюють через Bluetooth або WLAN, тому їх потрібно лише підключити до джерела живлення.

В даний час вже існує широкий спектр інтелектуальних звукових панелей, якими можна керувати за допомогою голосового керування, програм або керування HDMI-ARC, що унеможливлює додатковий пульт дистанційного керування. Класичне відтворення звуку через Bluetooth або аудіовхід також є основним стандартом.

Найчастіше зовнішні звукові панелі забезпечують більш якісний і приємний об'ємний звук, ніж внутрішні динаміки телевізора. Якщо вам подобаються ще більш інтенсивні баси, ми рекомендуємо придбати сабвуфер, який у поєднанні зі звуковою панеллю забезпечує оптимальне звучання, як у кінотеатрі, та додатково збільшує задоволення від перегляду фільмів та серіалів будинку.

Підключення для безлічі різних пристроїв

Звукова панель повинна мати безліч різних підключень, таких як HDMI, наприклад, для цифрового підключення програвачів Blu-ray та DVD, супутникових ресиверів, смартфонів та планшетів. Завдяки Bluetooth та WLAN мобільні пристрої також можна використовувати для відтворення музики бездротовою мережею. Деякі звукові панелі можна керувати через програму, що дозволяє транслювати музику прямо з інтернету.

Моделі саундбарів з двома та більше динаміками

Саундбари початкового рівня мають два динаміки для стереозвуку та ідеально підходять, якщо ви хочете замінити малопотужні динаміки на телевізорі. Звукові панелі об'ємного звучання пропонують привабливий об'єм звуку, що заповнює всю кімнату, незважаючи на їх компактний дизайн. У його корпусі є кілька динаміків, які узгоджені один з одним та відтворюють дуже реалістичний звук для слухача. Ті, кому подобається більш насичений бас, вибирають саундбар із зовнішнім сабвуфером для відтворення потужних басів. У вітальні площею до 30 квадратних метрів звукова панель має забезпечувати понад 100 Вт. Зверніть увагу на відповідну інформацію.

Саундбар

Моделі з каталогу Showtime що варті вашої уваги

  • Саундбар 2.1 110 Вт із вбудованим сабвуфером 56 Вт. JBL SB 120 — бюджетна модель здатна забезпечити якісним звуком кімнату 20 квадратів. 2 фронтальні динаміки, ультракомпактні моделі, особливо чистий звук завдяки спеціальному режиму, Bluetooth і ще ряд переваг, з якими можете ознайомитися в характеристиках до продукту на нашому сайті.
  • Саундбар Polk Audio Sign Soundbar із компактними габаритами. Модель із середньої цінової категорії. Наявність HDMI, Bluetooth, Wi-Fi. Незважаючи на невеликі розміри, саундбар здатний забезпечити значний звуковий тиск у невеликому приміщенні. Легкий у монтажі та управлінні. Ця модель має підтримку технології Google Cast.

Ви можете замовити саундбари різних брендів у нашому інтернет-магазині, запрошуємо ознайомитись з повним асортиментом.