Щоб дізнатися все про телевізори, перш ніж зробити свій вибір, ознайомтеся з нашим посібником. Який телевізор вибрати — питання над яким варто замислитись, незалежно від бюджету. Нижче ми пропонуємо розглянути технічні дані, які варто враховувати при купівлі LED телевізора.

Як вибрати свій телевізор

Як вибрати LED телевізор?

Насамперед, ви повинні знати, що сьогодні на ринку існує два головні варіанти технологій відображення: LED та OLED. (ЖК та плазма стали менш популярними).

Світлодіодний телевізор вибирається за 5 критеріями:

 • Розмір екрана (від 42 см/16 дюймів до 215 см/85 дюймів).
 • Роздільна здатність екрану відповідно до стандарту HD (1280 x 768 пікселів або 1366 x 768 пікселів), HDTV 1080p (1920 x 1080 пікселів), 4K та 4K UHD (3840 x 2160 пікселів). Наша рекомендація — мінімальний вибір HDTV 1080p.
 • Smart TV: телевізор підключений до інтернету, і у вас є доступ до програм на ньому, таких як YouTube та іншим.
 • Сумісність із 3D: дозволяє дивитися фільми у форматі 3D.
 • Вигнутий екран: ця технологія трохи краще занурює вас у зображення. У поєднанні з гарною роздільною здатністю результат вражає.

Деякі інші критерії вибору

Є ряд й інших опцій та технологій, які допоможуть вам підібрати гарний телевізор.

 • Частота відображення (найважливіший вибір): може бути 50 Гц, 100 Гц або 200 Гц. Це дуже важливий елемент для плавності зображення. Радимо зупинити вибір на частоті щонайменше 100 Гц.
 • Прямий Wi-Fi: дозволяє взаємодіяти через Wi-Fi між смартфоном або планшетом і телевізором, щоб переглянути фотографії з телефону на телевізорі.
 • Телетекст: дозволяє транскрибувати текстові сигнали, що включені у відеопотік телеканалу.
 • Супутниковий тюнер: дозволяє приймати HD-телебачення через супутник (супутниковий канал тощо).
 • Вбудований DVD-програвач: краще використовувати окремий програвач Blu-ray.
 • Функція запису PVR (Personal Video Recorder): дозволяє записувати ТВ-потік прямо на USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск.

Телевізори JVC

Бренд JVC — це бренд, який ви точно знаєте за його відеокамерами та відеомагнітофонами. Сьогодні це бренд, який в основному виробляє телевізори, навушники та автомобільні радіоприймачі. Бренд належить групі Kenwood та був реанімований у 2011 році брендом Darty.

Телевізори JVC

Що пропонує бренд JVC?

Раніше бренд був лідером на ринку відеокамер та відеомагнітофонів, він поступово здав свої позиції, але пізніше був реанімований брендом Darty і сьогодні пропонує світлодіодні телевізори, автомобільні радіоприймачі, динаміки Bluetooth, а також навушники.

JVC — бренд японського походження, створений у 1927 році в Йокогамі, Японія. В даний час ним управляє група JVC-Kenwood, яка надала Darty ексклюзивне право на використання бренду.

Оскільки JVC управляється серйозним брендом (Darty), ми можемо бути впевнені в цьому бренді, який зберіг якісні характеристики і прагне пропонувати якість за прийнятну ціну.

Щоб дати вам гарне уявлення про продукти та ціни, пропоновані брендом, ми вибрали флагманські продукти бренду в категорії телевізорів LED та представили їх у каталозі інтернет-магазину Showtime. Заходьте та ознайомтесь з технічними характеристиками кожної моделі з асортименту.