Epson — один із найбільших світових виробників проекторів. Це бренд володар 20-річним досвідом. Деякі виробники використовують технології Epson для виробництва проекторів під своїм брендом. Будь то проектор для домашнього кінотеатру або проектор для презентацій, Epson має відповідний високоякісний продукт.

Найкращий проектор для домашнього кінотеатру

З технологією 3 LCD Epson зробила великий крок у покращенні якості зображення. Є також інші інновації, такі як супердозвіл та відображення руху. Проектори Epson відомі тим, що мають такі властивості, особливо проектори для домашніх кінотеатрів. Наприклад, Epson EH-TW 9400W має такі характеристики:

  • висока яскравість кольору;
  • добрий контраст;
  • жива передача кольору;
  • чудовий дисплей руху;
  • електронна зміна 4K;
  • розширений динамічний діапазон.

Короткий посібник з проекторів Epson

Відмінний сервіс від Epson

На додаток до всього досвіду, що японська компанія використовує у своїх проекторах, бренд також пропонує хороше обслуговування клієнтів.

Крім проектора для домашнього кінотеатру, Epson пропонує широкий вибір проекторів для будь-яких цілей та областей:

Проектор для вашого офісу

Проектори для офісу особливо легкі та мобільні. Epson пропонує саме ті моделі, які підходять для тих, хто хоче використовувати проектори в повсякденному бізнесі для презентацій будь-якого типу. Ці проектори переконливі завдяки своїй малій вазі та забезпечують мобільність. Невелика вага також забезпечує тонкий дизайн і, отже, вражає візуально.

Якість зображення

Само собою зрозуміло, що проектори категорії «офіс» мають всі передумови для відображення відмінної графіки та зображень. Технологія 3LCD забезпечує високу якість зображення та гарантує чіткість зображення. Кольори та білі тони виглядають дуже світлими та завжди виглядають природно завдяки технології True Colors.

Однак з точки зору якості зображення покупці повинні знати, що проектори цього типу не підходять для перегляду фільмів та серіалів. Порівняно дуже низький коефіцієнт контрастності недостатній для адекватного представлення деталей у творах кіноіндустрії. Для цього ми рекомендуємо переглянути проектори для домашніх кінотеатрів Epson.

Проектор для новачків

Недорогі моделі від Epson також пропонують багато варіантів використання. Проектори, оснащені технологією 3LCD, підходять як перегляду відео, так і графічного відображення презентацій.

Якість зображення

Моделі початкового рівня також вражають своєю високою яскравістю у колірній гамі та у білих тонах. Висока якість зображень, що відображаються, гарантується коефіцієнтом контрастності не менше 15 000:1 і забезпечує насичені кольори і глибокі чорні тони. Дрібніші деталі у відеороликах і фільмах стають видимими, що забезпечує безперешкодний перегляд і враження.

Новачки залишаться задоволені нескладним налаштуванням проекторів та існуючими підключеннями. Для порівняння, кожен проектор Epson має щонайменше один вхід HDMI, VGA та USB, що означає, що пристрої можна легко підключити до телевізора, ноутбука або USB-накопичувача.

Проектори Epson

Проектор для домашнього кінотеатру

З 3D-проекторами від Epson ви отримаєте хорошу якість, якщо ви любитель кіно, в якому кожна деталь важлива оптично. Чи то в 2D або в 3D, ці проектори відповідають вимогам до високоякісних кінофільмів.

Якість зображення

Звичайно, 3D-проектори Epson також оснащені власною технологією 3LCD. Цей метод гарантує, що кольори та білі тони відтворюються з однаковою інтенсивністю.

Проектори Full HD 1080p демонструють неймовірно чіткі зображення, на яких можна побачити кожну деталь в оптично складних фільмах і графічно складних іграх.

Коефіцієнт контрастності — важливий критерій для перегляду фільмів та відео з високою роздільною здатністю. Проектори Epson 3D мають коефіцієнт контрастності 30000: 1 або вище. Висока динамічна контрастність завжди забезпечує дуже хороші зображення, особливо глибокі та насичені чорні тони, навіть за постійних змін умов освітлення.

Проектори Epson чудова якість за доступною ціною.