Навчання за допомогою зошитів і підручників, звичайно ж, ніхто не скасовував. Але сучасні технології їх потихеньку відтісняють. Особливо актуальні для навчального процесу мультимедійні проєктори. Як вибрати та де купити такі пристрої найвигідніше? На ці та багато інших питань є відповіді у фахівців нашої компанії Showtime.

Чому так важливо правильно вибрати й купити мультимедійний проєктор для навчального приміщення?

Забезпечення навчальних закладів подібним обладнанням — це зовсім не надмірності. Втілення цифрових рішень у звичайному класі сприяє підвищенню ефективності навчального процесу, більш зручного викладання, поліпшення сприйняття дітьми навчального матеріалу. Однак для цього дуже важливо правильно вибрати й замовити мультимедійний проєктор. В Україні це найкраще зробити через наш інтернет-магазин Showtime. Ми пропонуємо продукцію топових виробників за самими помірними розцінками. Всі товари поставляються до нас без посередників, що дозволяє гарантувати їх фірмова якість і дотримуватися оптимальних розцінок. При цьому наше обладнання забезпечує оптимальну яскравість і чіткість зображення, що важливо для сприйняття школярами трансльованого матеріалу. Наші фахівці рекомендують в процесі вибору звертати увагу на ключові параметри обладнання.

Мультимедійний проєктор для навчального кабінету

Яскравість

Цей критерій вказується в характеристиках приладу в люменах. Це освітленість на кожен квадратний метр поверхні. Бажано купити мультимедійний проєктор, яскравість якого максимально висока. Щоб визначити рівень даної характеристики, які підходять для вашого приміщення, треба знати коефіцієнт його освітленості. Його потрібно помножити на розмір екрану, тобто його площа. Отриманий рівень потрібно збільшити в 10. Але в середньому за санітарними нормами і правилами освітленість в класі повинна становити 500 Lux. Якщо, наприклад, розмір екрану дорівнює двом квадратним метрам, то оптимальна яскравість проєктора — 10000 Люмен. Якщо клас меншого розміру, то найчастіше досить яскравості в межах від 3300 до 3800 Люмен. Але щоб бути повністю впевненим у правильному виборі, бажано попередньо виміряти рівень освітленості в приміщенні, використовуючи такий прилад, як люксметр.

Тип проєктора

Сьогодні не проблема купити мультимедійний проєктор. У Києві, Миколаєві, Харкові та інших містах України дані пристрої найвигідніше купувати через наш інтернет-магазин. Адже у нас вони пропонуються на найвигідніших умовах. Консультанти нашого магазину допоможуть вам розібратися з різновидами даних пристроїв. Найбільш затребувані:

  • Звичайні проєктори. Це стандартне обладнання, яке встановлюється на відстані не менше 2 м від екрана. Воно може підвішується на кронштейн або ставитися на спеціальну підставку.
  • Короткофокусні проєктори. Їх встановлюють набагато ближче стандартного пристрою. Зазвичай це від 75 сантиметрів до 1 метра. Такі прилади вигідні тим, що їх зручно переносити з одного кабінету в інший.
  • Ультракороткофокусні проєктори. У них використовується ширококутний об'єктив. З його допомогою можна передавати візуальний контент навіть з 25 см від екрана. Монтується прилад на стабільній основі над екраном. Його перевага — відсутність тіні виступає на екрані.

Мультимедійний проєктор для школи

Дозвіл

Найбільш затребувані проєктори — ті, які мають дозвіл 1,28х0,8 мегапікселя при екрані 16/10. Більш досконалий варіант — 1,92x1,2 мегапікселя. Цей прилад дає набагато чіткіше, детальніше зображення.

Варто враховувати, що на мультимедійні проєктори ціни залежать від їх характеристик і виробника. Ми пропонуємо варіанти з найкращим балансом ціни і якості.