Переважно у всіх сучасних видах електронного обладнання використовуються спеціальні сполучні пристрої. Це HDMI кабелі. Купити в Україні їх можна під комп'ютер або телевізор. Але під різні системи потрібні певні види кабелів. Розібратися з їх різновидами допоможуть консультанти інтернет-магазину Showtime.

Що собою являють HDMI кабелі з каталогу Showtime?

HDMI як назва кабелів розшифровується як багатоплановий інтерфейс максимальної чіткості. Такий стандарт забезпечує паралельне транслювання звуку і картинки за допомогою використання лише даного кабелю. Наприклад, кабель HDMI, замовити який можна на нашому сайті, транслює цифрову інформацію сигнал від джерела до споживача. Цей формат являє собою чергування нулів і одиниць, як характеристик електромережі. Між ними немає проміжних моментів. Всі звукові та візуальні сигнали при цьому кодуються за допомогою HDCP. На плеєрі вони зашифровуються, а на телевізорі — набувають звичайний стандартний формат. Зашифрована інформація транслюється по кабелю в збільшеному форматі. Це передбачено для того, щоб під час відправки жоден елемент не загубився. Інакше замість втрачених моментів телевізор буде показувати пікселі та видавати верескливі звуки.

Основні різновиди HDMI кабелів

Виробники

Такі комплектуючі, як HDMI кабелі, купити можна від різних виробників. У нашому інтернет-магазині представлена продукція найкращих торгових марок, включаючи Toshiba, Philips і Sony. Починаючи з 2002 року вони задають стандарти проводки даного типу. На сьогодні найбільш актуальна 13 версія розробленого під HDMI протоколу. Однак цифровий показник нічого не означає сам по собі. Щоб покупцям було зрозуміліше, як правильно вибрати й замовити HDMI-кабель, була створена спеціальна система з назвами цих комплектуючих, що характеризують їх специфічні параметри.

Різновиди

У паспорті до телевізора й інших аналогічних приладів вказується, який варіант протоколу підтримується цим обладнанням. Основні з них:

  1. HDMI Стандарт. Такий кабель забезпечує оптимальний рівень дозволу, до 720 пікселів, при частоті 0,060 кілогерц. Можливий варіант 1080i при тій же частоті. Трансляція здійснюється при швидкості 1, 8-2,2 Гбіт на секунду. Підтримує кабель всі варіанти аж нижче 1.3.
  2. HDMI High Speed. В такому випадку дозвіл складає 2,2 мегапікселя при частоті 30 Гц. У режимі full HD транслюється 3D-content. Завдяки технології Діп Колор може посилюватися насиченість кольору. Передається інформація при швидкості 8,2 Гбіт на секунду. Кабель підтримує характеристики всіх версій до 1.4.
  3. HDMI Premium High Speed. При частоті 60 герц забезпечується передача 3D контенту і дозвіл 4К UHD. Можлива підтримка 32 аудіо каналів при швидкості трансляції 18 Гбіт на секунду. Сумісні всі варіанти HDMI аж до 2.0.
  4. HDMI Ultra High Speed. Такий кабель передає інформацію при частоті 0,060 кілогерц, дозвіл 8К і трансляції 48 Гбіт на секунду. Підтримує всі варіанти HDMI, включаючи 2.1.
  5. HDMI c Інтернетом. Цей кабель придатний для з'єднання з інтернет мережею. При його використанні стає непотрібним шнур живлення.

HDMI кабелі

Пропонуємо вам вибрати й замовити в нашому інтернет-магазині HDMI кабель. Вартість таких комплектуючих у нас набагато нижче, ніж в середньому по ринку. При цьому ми можемо гарантувати їх фірмові характеристики, оскільки співпрацюємо з виробниками наших товарів без посередників. Тому при покупці в нашому магазині ви можете розраховувати на кращий баланс ціни і якості.