Сабвуфер: запорука ідеального звучання будь-якої аудіосистеми

Слухати музику чи дивитися кіно краще у правильній звуковій атмосфері. Особливого значення для неї мають низькі частоти. Адже безліч сцен у кінофільмах, а також яскравих моментів у музичних творах звучить саме у регістрі низьких частот. Завдяки цьому створюється ефект обсягу, дотик музики, емоційності творів. Облаштувати таку систему допоможе якісний сабвуфер. Купити в Україні його найвигідніше в нашому інтернет-магазині. Адже ми пропонуємо продукцію провідних виробників за найдоступнішими цінами.

Сабвуфер: запорука ідеального звучання будь-якої аудіосистеми

Що являє собою сабвуфер із каталогу компанії Showtime?

У деяких ситуаціях створення якісного звучання недостатньо великої колонки. Це може бути обумовлено особливостями фонограми, специфікою приміщення, в якому записувалося твір або відбувається його озвучення. Для успішного вирішення такої ситуації доречно придбати сабвуфер. Акустична система даного типу призначена для відтворення тих частот, які у верхній межі становлять 150 Герц, а в нижній можуть опускатися до 12 Герц. Допустимий діапазон залежить від пристрою та функціональних завдань обладнання. Це активний елемент акустичної системи із вбудованим підсилювачем. Виробляються сабвуфери активного та пасивного типу. Але на побутовому рівні найбільш потрібні активні низькочастотні акустичні системи.

Застосування у стереосистемах

Такий пристрій як сабвуфер використовують у домашніх кінотеатрах з метою оформлення звукових ефектів. Також він застосовується у стереосистемах. Це так званий трифонік, який має масу переваг у порівнянні з колонками. Адже він може використовуватися паралельно з поличковою акустикою. Тому це обладнання не займає багато місця. Також, на відміну від колонок для підлоги, сабвуфери від інтернет-магазину компанії Showtime створюють більш об'ємний звук. Його баси можна легко регулювати, створюючи глибоке чітке звучання, яке вимірюється з параметрами приміщення.

Специфіка вибору сабвуферу

Цей пристрій є важливою частиною акустичного оформлення. Він може являти собою закриту конструкцію, пасивний випромінювач або фазоінвертор. Для прослуховування музики краще підійдуть два перші варіанти. У процесі вибору варто звертати увагу на такі моменти:

  • Дизайн. Бажано вибирати елегантні моделі з якісним зовнішнім оздобленням. Вона може бути класичною, під дерево, оригінальною формою.
  • Кількість драйверів. Відмінним рішенням стане модель із кількома драйверами на 10 дюймів або драйвер із дифузором на 21 дюйм.
  • Найнижча частота. На низькочастотні сабвуфери ціни зазвичай набагато вищі. Але у нашому інтернет-магазині можна вибрати їх за прийнятною вартістю.

Якісний сабвуфер

  • Доречність низьких частот. Такі звуки здатні викликати резонанс у вигляді тремтіння меблів, посуду, вікон. Також вони можуть проникати у сусідні приміщення.
  • Швидкість відповіді звукових ефектів. Більш оперативно відгукуються на відпрацювання різких пасажів сабвуфери з невеликим драйвером.
  • Оксамитовість та натуральність звучання. Такі характеристики властиві сабвуфером з дифузорами діаметром понад 12 дюймів.
  • Наявність регулювання граничної частоти, що подається на акустику. Важлива також наявність достатньої кількості інтерфейсів для підключення до AV-ресивера та підсилювача.

Це далеко не всі поради, як правильно вибрати сабвуфер. В інтернет-магазині компанії Showtime вам нададуть усю необхідну інформацію про те, як врахувати усі актуальні нюанси цього вибору.