Сфера застосування технології 3D-візуалізації постійно розширюється. І якщо раніше об'ємне відео можна було дивитися лише на великому екрані, то сьогодні воно доступне навіть у домашніх умовах. Для цього достатньо купити 3D проєктор. В Україні таке обладнання має широкий попит. Адже ефект присутності під час перегляду кіно — це відчуття, яке ні з чим не порівняти. До того ж це обладнання сьогодні випускається найкращими у своєму сегменті ринку торговими марками.

Що являє собою 3D проєктор із каталогів провідних виробників?

3D проєктор — це обладнання, в якому використовується технологія створення тривимірної картинки на основі двовимірного зображення. При використанні такого обладнання глядач отримує ефект занурення в глибину контенту, що транслюється. Для звичайного проєктора це неможливо. Тому з кожним днем все більше охочих купити 3D проєктори у Києві, Львові, Миколаєві та багатьох інших населених пунктах України. Перед покупкою доречно докладніше дізнатися про цей вид обладнання.

Все, що потрібно знати про 3D проєктори

Як діє 3D проєктор?

По суті цей прилад є тим же 2D проєктором. Навіть його пристрій аналогічний. Він має ідентичні апаратні налаштування, включаючи DLP. Відмінність полягає в тому, що 3D проєктор, замовити який можна в нашому магазині, має специфічний тип передачі даних. Найчастіше цей параметр вибирають як основний при купівлі проєктора. На сьогодні застосовується 4 формати:

  • Послідовна передача кадрів. Вони подаються по черзі — одне на праве око, а інше на ліве. Внаслідок цього створюється ефект обсягу та повної присутності.
  • Упакування кадрів. У цьому випадку зображення передаються одночасно на обидва ока. Але вони йдуть ніби з накиданням одне на інше. Проєктор вирівнює зображення, але ефект об'єму зберігається.
  • Шахівниця. При такій трансляції кадри немов переплітаються між собою, а пікселі розподіляються для подачі на ліве чи праве око. Для такої трансляції використовується конвертер.
  • Паралельна трансляція. При використанні паралельних сигналів вихідна роздільна здатність піддається стисканню вдвічі перед подачею на проєктор. Внаслідок вирівнювання проєктором виникає ефект глибини.

Переваги 3D проєктора

Таке обладнання, як 3D проєктор від інтернет-магазину Showtime, має масу переваг:

  • Необмежені розміри екрана. У разі використання проєктора параметри екрана можна коригувати на свій смак.
  • Комфорт для зору. На відміну від телевізора, що випромінює світло, 3D проєктор відображає світловий потік. В результаті суттєво знижується навантаження на очі.
  • Наявність портативних моделей. Сьогодні 3D проєктори випускаються у вигляді компактних, легких переносних конструкцій. Прилад можна зручно запакувати та носити з собою, що неможливо з телевізором.

3D проєктори

Необхідність застосування окулярів

3D технологія передбачає використання спеціальних окулярів під час перегляду відео, яке транслюється з даного типу проєктора. Сучасні аксесуари даного типу зручні та стильні. Розрізняють кілька видів 3D-окулярів:

  1. Пасивні. Зовні вони нагадують сонячні окуляри. Вони роблять зображення чіткішим і об'ємнішим.
  2. Активний варіант. Такі окуляри великі. Для роботи вони обладнані акумуляторною батареєю.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити 3D проєктор, у каталозі нашого магазину ви знайдете найкращі пропозиції. У цих пристроях вам запропонують найкращий баланс ціни та якості. Ви приблизно залишитеся задоволені такою покупкою та рівнем обслуговування у нашому магазині.